Buca Kadın Doğum Hastanesi İş Başvurusu

Kadın hastalıklarının içeriğini anlamak oldukça uzmanlık gerektiren tıbbi bir iştir. Buca halkı kadın doğum hakkında her türlü hizmeti kolaylıkça almaktadır. Tıbbi bir müessese olan buca kadın doğum hastanesi, tıbbi amacını hep ön planda tutmuştur. Asla ticari bir amaç gibi işlev görmesine müsaade etmemiştir. Buca’da mevcut bulunan en uzman hekimler buca kadın doğum hastanesinde toplanmıştır.

Kadın hastalıklarına çözüm getirmek uzmanlık gerektiren bir iştir.

Gibi riskli hastalıklara sahipseniz ameliyat edilmeden önce her türlü tetkit yapılır. Ardından; konu hakkında karar verebilecek uzman bir heyet toplanır. Bu heyet sizin kadın mı, yoksa kız mı, olduğunuza göre; ameliyatın yapılış şeklini belirler. Uzman hekimler; bir ameliyata girmeden önce tüm risklerin önlemlerini alır ve hastayı bu risklere karşı korumak için ellerinden geleni yaparlar. Kadın hastalıklarında tedavinin başı temizlikten gelir. Buca kadın doğum hastanesi, oldukça hijyenik bir ortamda tedavi olmanıza imkan sağlar.

Doğum yapacak kadınlar için de oldukça kaliteli ve sağlıklı imkanlar sunulur. Hem sezaryen doğum da hem de normal doğumda fiyatlar oldukça uygundur. İstediğiniz hekim sizi doğum boyunca gözetim altında tutar ve sonunda o hekim ile doğuma girebilirsiniz. Doğum sırasında hem anne sağlığı hem de bebek sağlığı hep üst düzey sağlık kontrolleri ile korunur.

Buca Kadın Doğum Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yıldız Mh., Hoca Ahmet Yesevi Caddesi 42-44, 35100 Buca / İzmir

Telefon: 0.232.454 01 01

E-posta: bucadogumdh.bilgi@saglik.gov.tr

Buca Kadın Doğum Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane iş olanakları için insan kaynakları departmanı ile görüşebilirsiniz. Buca Kadın Doğum Hastanesi iletişim sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Cennet dedi ki:

  Tıbbı sekreterim buca kadın doğum da çalışmak istiyorum işe çok ihtiyacım var bucada oturuyorum

 2. Şehmus dedi ki:

  Merhabalar Marmara üniversitesi ilk ve acil yardım bölümü mezunuyum Hastanenizin acil bölümünde Çalışmak Isterim dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Tuba cihangir dedi ki:

  Buca kadin dogum ve cocuk hastanesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum cunki evime çok yakın severek çalışacağıma inanıyorum gerçekten çok istiyorum geri dönerseniz çok sevinirim tesekkurler

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 4. Ayşe gul dedi ki:

  2 yıl gaziantep mirkelam göz hastanesinde hasta kayıtta calıstım.tecrübeliyim.Buca da ikamet ediyorum.annemle ben yaşıyoruz.kimsemiz yok.evimiz kira.eve ben bakıyorum.acil işe ihtiyacım var.

 5. guner mehemler dedi ki:

  Iyi günler hasta bakım sertifikam var buca da oturuyorum hastane de çalışmak istiyorum Teşekkürler

 6. derya dedi ki:

  slm ben hastanenizde temizlik görevlisi olarak iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

 7. Melike Öznur dedi ki:

  İzmir buca kadin dogum hastanesinin yanında oturuyorum. İktisat acikogretim mezunuyum.27 yaşındayım. Özel oku ve devlet okullarında servis kayıtlı da çalıştım .dokuz eylül kampüste cafede parttime çalıştım.hastanenizde hasta kayıt görevlisi olarak çalışmak isterim saygılarımla ilgilenmenizi beklerim.

 8. sevim eminoglu dedi ki:

  Diyarbakır devlet hastanesinde otomasyon elemanı olarak görev yaptım iki sene çalışma tecrubem var hastanemizde çalışmak istiyorum bucakoop ta ikamet etmekteyim daha önce Türkiye grameen mikrokredi projesinde proje mudur asistanı olarak çalıştım eski akparti milletvekili aziz akgül ün projesinde yabancı dil çevirmenliği yaptım ve eski Diyarbakır devlet hastanesi başhekimi çetin rustu yıldız ile daha sonra hastane de gorevime devam ettim ilgilenirseniz sevinirim

 9. Sevim eminoğlu dedi ki:

  Daha önce Diyarbakır devlet Hastanesinde kalp ve damar Cerrahisi Polikliniği otomasyon elemani olarak iki sene görev yaptım Hastanenizde çalışmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 10. Sümeyye Aktürk dedi ki:

  Hasta kayıt kabul setifikam var gecen yıl bemka eğitim kurumalrindan. Buca kadın doğum hastanesinde çalışmak isterim. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.

 11. sevdagöçgen dedi ki:

  buca kadın doğum hastanesinde temizlik vaya mutfak görevlisi olarak iş arıyorum, Buca’da oturuyorum geri dönerseniz, memnun olurum iş konusunda tecrübeliyim.

BİR YORUM YAZ