Bsh İş Başvurusu

Bsh ev aletleri grubunda dünyan en büyük üçüncü beyaz eşya üreticisi olarak bilinmektedir. bünyesinde toplam 14 marka bulunmaktadır. Dünyanın dört bir yanında toplam 43 fabrikada üretim yapılmaktadır. En büyük üretim merkezi Türkiye’de, Çerkezköy’de yer almaktadır. Şirket farklı markaları bünyesine alarak hedef kitlesini doğal olarak arttırmıştır. Şirket global mantık ile hareket etmektedir.

Şirketin Türkiye’de dört markası bulunmaktadır. Bunlar Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo’dur. Şirket bu markalar ile uluslararası yarışa girebilmekte ve şansını katlamaktadır. Bosch ve Siemens şirketin ana markasıdır. Gaggenau ise şirketin özel markasıdır. Profesyonellik, liderlik iddiası, tasarımda mükemmellik ve tutku bu özel markanın değerleri arasında yer almaktadır.

Bsh yerel marka olarak Profilo vardır. Profilo’da Dayanıklılık, empati ve erişilebilirlik tüketici nezdinde onu benzersiz kılan değerler arasında yer almaktadır. Şirket her alanda yenilik sağlamak için çeşitli projelere imza atmaktadır. Bunlar arasında 6 Sigma, EFQM, CIP, weBSH.net ve COSMOS projelerini örnek olarak gösterebiliriz.

Şirket satış sonrası destek konusuna da önem vermektedir. Bu sebeple çeşitli yerlerde servis imkanları bulunmaktadır. Bu servis olanaklarına baktığımız zaman Türkiye genelinde 4 bölge müdürlüğü, 355 yetkili servis, 1800 eğitimli teknisyen bulunmaktadır. Yetkili servisler Pazar günleri 10.00 ile 22.00 saatleri arasında, diğer iş günleri ve cumartesi günleri 19.00 ile 22.00 arasında Acil Nöbetçi Servis Hizmeti vermektedir. Sürekli destek halinde olan ekip, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Bsh İletişim Bilgileri
Adres; Yıldırım Beyazıt Mahallesi, BSH Caddesi 59501 Çerkezköy, Tekirdağ

Telefon: (0216) 528 90 00

E-posta: ist-insankaynaklari@bshg.com

Bsh Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bsh firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bsh insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ