British American Tobacco İş Başvurusu

Genel merkezi Londra da olan şirket 100 yılı aşan süredir faaliyet göstermektedir. Asıl faaliyet konusu sigara üretimi olan firmanın 200 yakın markası bulunmaktadır. 41 ülkede 44 fabrikası bulunan firma faaliyet alanlarında 200 pazarın içinden 60 firması lider konumda. Aynı zamanda çok büyük bir istihdam devi olan firma ortalama 57 binin üzerinde kişiye iş imkanı vermekte.

Aynı zamanda British American Tobacco Türkiye de oldukça büyük projelere sahip olmanın yanında yapmış olduğu ithalat ve ihracat ile de sıralamalarda oldukça iyi yer almakta. Türkiye de İzmir tire ilçesine 2002 yılında fabrika kuran firma Türkiye’nin en şark tütün alıcısıdır. 2006 yılından itibaren Türkiye de üretmiş olduğu tütünü ihraç etmeye başlayan firma kısa zaman sonra ihracat sırlamasında ilklerini almaya başladı.

2008 yılında Türkiye’nin en büyük fabrikalarından olan tekel özelleştirmeye gitti ve British American Tobacco ihaleyi kazanarak tekel fabrikalarının sahibi oldu. Böylelikle samsun sigara fabrikasında da üretime geçen firma bünyesindeki en büyük 5. Ci fabrikasına da sahip oldu. Bu kadar büyümem karşılığında ithalat ve ihracat rakamları da büyüyen firma son 3 yıl içinde kendi sektöründe ihracat lideri olarak pazardaki yerini daha da büyüttü.

Türkiye de 7 şehirde bursa, İstanbul, Bursa, Adana, Ankara, İzmir, Antalya da açan firma iki milyon dolar yatırımın yanında 3.000 kişiye de iş imkanı sağlamıştır.

British American Tobacco İletişim Bilgileri
Adres; Meydan Sok. Veko Giz Plaza B Blok No:3 D:1, Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 367 80 00

British American Tobacco Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda British American Tobacco firmasında kariyer yapabilirsiniz. British American Tobacco insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ