Brinks Güvenlik İş Başvurusu

Firma 1859 yılında Chicago’da kuruldu. 1961 yılında Avrupa ya doğru hızla yayılmaya devam eden firma 1998 yılında Türkiye yede ciddi yatırımlar yaparak temellerini atmaya başladı. 2009 yılında 150. Yılını kutlayan firma 6 kıta ve 110 dan fazla ülkede var olmaya başladı. 70.000 üstünde iş imkanı sağlarken 900 tesis ve 9300 taşıt ağı sistemini de kurdu.

Brinks güvenli lojistik güvenli taşımacılık sektöründe en iyi ve güvenilir firma özelliğine sahip olurken. Tüm dünyanın en büyük şirketlerinin kıymetli varlıklarını emanet ettiği firma oldu. En büyük bankaların firmaların atmleri, güvenlikleri, nakliyeleri ve nakit para işlemlerinin lojistiklerinin tamamını hizmeti altına almış durumda. Aynı zamanda farklı bir sektör olan fuarlar için mücevherat servis hizmeti de veren firma yılda tüm fuarların yaklaşık 300 fuarın mücevherat taşımacılığını yapan firmadır. Aynı zaman da küçük paket gönderileri likit, çek, mücevherat gibi özel ve değerli varlıklarınızı da kapıdan kapıya teslimat şeklinde gönderebilirken gönderilerinizin kargo takip sistemiyle kontrol etmenin yanı sıra aynı zaman da kasa hizmeti de sunmakta. Aynı zaman da gönderilerinize tam değeri ne kadar sa o kadar değerde sigorta yaparak sektörde birinciliğini kanıtlamış bir firmadır.

Türkiye de 9 bölgede hizmet noktası olan brinks güvenli lojistik İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Bodrum, Marmaris, Antalya, Adana, Gaziantep de hizmet vermekte olan firma aynı zamanda iyi bir istihdam sağlamaktadır.

Brinks Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Mahmut Şevket Paşa Mah., Şahinkaya Sok. No:32, Şişli/Istanbul

Brinks Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Brinks Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Brinks Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ