BPO İş Başvurusu

BPO firması 05.01.1994 tarihinde Türkiye’nin başlıca öncü şirketi B-Plas A.Ş ile Fransa’nın öncü gelen uluslar arası Plastic Omnium’un %50 ortaklığı ile Bursa’da kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana araba sektöründe kendisine önemli bir mevkii edinmiştir ve standartlarını korumak için kalitesinden ödün vermemekle beraber zamanında teslimat ve memnun müşteri ilkesi ile çalışmaktadırlar.

BPO A.Ş toplamda 25 bin metre kare ve 16 bin 5 yüz açık 42bin metre kare toplam alanı vardır. 3 farklı tesiste tampon, ayna kapağı, yakıt tankı, ve boyalı boyasız muhtelif parçalarını üreten firma otomotiv sanayisinde katkıda bulunmaktadır ve kendilerine 21 seneden beridir sürekli ilerledikleri için artan saygınlığı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Başlıca müşterisi Renault olan BPO 1ton ve 3ton arasında çeşitli büyüklüklerde makinelere sahip olan firma tam otomasyon olarak hizmet veren robotların bulunduğu bölümde 7/24 kesintisiz olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir ve kendilerine yer edindikleri yerde sağlam olarak kalmışlardır..

Amaçları kalite yönetimi ilkeleri ile Türkiye’de ve Dünya’daki müşterilerine memnun etmek ve kaliteli ürünlerini sürekli olarak geliştirmek ve tüm çalışanları olarak faaliyetlerinde hedeflerinde ulaşabilmek ve başarabilmek için özveri ve desteği daima sağlamaktadırlar.

Sürekli kendini geliştiren yapısı ve profesyonel işçileri ve tecrübeli yönetim kurulu ile oluşturdukları bu düzen ve takım çalışması ile oluşturdukları bu düzen başarılı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

BPO İletişim Bilgileri
Adres; OSB Yeni Yalova Yolu 8. Km. Okul Cd. Daire: 48, Demirtaş, Osmangazi, Bursa

Tel: 0224 211 66 20

E-posta: bpo@bpo.com.tr

BPO Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BPO firmasında kariyer yapabilirsiniz. BPO insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ