BP İş Başvurusu

BP fitması 1908 senesinde keşifler ile bulunmuştur. O tarihten beri büyük ve küçük buluşlar ile ilerleme tırmanıyor. İlk kurulduğu yıllarda ismi Anglo- Persian Oil company olarak kurulan şirket 1935 senesinde Anglo-Iranıan Oil Co. 1954 British Petroleum 1998 BP 2001 BP plc olarak değiştirilmiştir. Car-Henric Svanberg’in sahipliğini yaptığı Tony Hayward ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı BP şirketinin Finans direktörü ise Byron Hayward dır.

BP petrol ve alt ürünler, BP servis istasyonları, Air BP Uçak yakıtları Castrol motor yağı çeşitlerinde ürünler üretmektedir. Gelirli yıllık 291,438 milyar dolar iken çalışan sayısı 96.200 kişidir. Tüm dünyaya hükmetmiş olan BP gün geçtikçe büyümesi ile 2012 den beri Türkiye’deki faaliyetlerinin 100. yılını kutlamalarının gururu ve sevinçlerini yaşamaktadırlar. 1 asırı geçkin Türkiye tarihi ile müşteri odaklı hizmetleri ve kusursuz hizmeti ile ticaret hayatına devam etmektedir. İnsanlara ve çevreye saygı duyan BP ekibi herhangi bir kaza olmadan işlerini tamamlıyorlar.

Her gün yatırım yaparak her gün büyümeye devam eden BP ekibi yakıt rafineriden çıkıp işlenene kadar olan kısımda büyük titizlik ve büyük emeklerle bu size hazır hale geliyor. BP aracı Türkiye’ye ilk defa 1993 senesinde ilk defa gelmiştir. Ve otomatik depp sistemleri ile akaryakıt şubelerinin stok durumunu otomatik olarak takip eden merkezler otomatik gördükleri için benzin takviyesini gerçekleştirmek için büyük ve uğraşlı bi sistem gerçekleştirmişlerdir.

BP İletişim Bilgileri
Adres; Değirmen Yolu Cd. No:28 K:3 Asia OfisPark 34752 İçerenköy/Ataşehir İstanbul

Merkez Ofis Tel.
+90 216 571 2000

BP Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BP firmasında kariyer yapabilirsiniz. BP insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ