Bozlu Holding İş Başvurusu

Buzlu holding 1990 senesinde MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic A.Ş’nin kurulması ile açılmış sağlık teknolojisi endüstriyel muayene ve enerji gibi ana başlıkları aynı çatı altında birleştiren bir şirkettir. Dinamik yapısı sürekli gelişerek büyümesine sebep olan Buzlu Holding altında her gibi kendi alanınca sektöründe birinci şirketlerden oluşan bir yapısı vardır. Buzlu holdinge bağlı tüm şirketler en yeni teknoloji ve hızlı olmaya önem vermiş insan odaklı hizmeti prensip belirlemiş faaliyet gösterdiği sektörlerin alanlarında geçmişleri ile Anadolu ve yabancı pazarlara ve müşterilerinin güvenini sağlamış bir holdingdir.

Kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren bu firma bağlı şirketlerine öncü markaları yaratmaya çalışmaktadır. Hayata değer katmayı amaçlayan Bozlu Holding geleceğe yönelik hedefleri kendisine benimsemiş doğu Avrupa , Ortadoğu ve Afrika ülkelerinde etkin faaliyet göstermektedir.

Bozlu Holding’in altında yer alan şirketleri ise MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş Nükleer tıp alanında, Neolife Tıp Merkezi onkolojide uzmanlaşmış bir hastane, Eczacıbaşı – Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş nükleer tıp alanında, Mol Image AR-GE ve ileri teknoloji dalında, Capintec Radyasyon ölçüm koruma ürünleri dalında, Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş radyoterapi cihazları dalında, DDD Diagnostic nükleer tıp sektöründe, Epilson Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş tıp elektronik sektöründe, Solentek Endüstriyel Tasarım ve Üretim San. ve Tic. A.Ş güneş enerjisi ve metal işleme sektörlerinde öncülüğü her zaman sürdürmeye devam etmiştir.

Bozlu Holding İletişim Bilgileri
Adres; Mongeri Binası 19 Mayıs Mahallesi Dr. Şevket Bey Sokak No:5 Şişli – İstanbul

Bozlu Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bozlu Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Bozlu Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ