Bozankaya İş Başvurusu

Bozankaya 1989 senesinde Almanya’da kurulmuştur. Toplu taşıma sektöründe öncü olan şirketlerden biri olan Bozankaya müşteri isteklerine uygun kalitede ürün ve hizmet sunuyor. Zamanında teslimat ve maliyet onlar için en önemli unsur. Bilinçli ve motive edilmiş çalışanları ile müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak için her gün kendini bir adım daha geliştiren Bozankaya şirketi takım ruhu oluşturup işçi verimini ve memnuniyetini yüksek tutmaya çalışırken bir yandan da doğa sevgisi ve doğal çevreye karşı sorumluluklarını hem şirket bünyesine kazandırmış hem de işçilerini aşılamış bu şirket üretim yaparken fabrikalarında kullandıkları parçalara ve atıklarına dikkat ediyor. Müşteri memnuniyeti için çalışan bu şirket yönetim kurulu tarafından sürekli teknoloji takibi yapılarak süreden ve maliyet den kazanmaya çalışıp müşterilerine daha uygun ve daha kısa sürede teslimat yapmayı amaçlıyor. Bozankaya A.Ş üretim tesislerinde AS/RS akıllı depo sistemi kullanarak hem hızdan kazanıyor hem de doğru malzeme akışı için gelişmiş teknolojilerini kullanıyorlar.

Komisyonlama yöntemi ile araç bazında ”Just In Tıme” ürün teslimi yapılmaktadır. Lojistik sistemlere önem veren Bozankaya zaman kaybından ve teslimat sürelerinin gecikmemesi için nakilye firmasının ağını ve kalite teknolojisini sürekli arttırıp araç sayısını yükseltmeyi hedef belirlemiştir. Geçmişten gelen bu başarılar dergiler , gazeteler ve özel tarafsız kuruluşlar tarafından ödüllere layık görünen bu firma hem Türkiye’de hem Almanya’da üretimine devam ediyor.

Bozankaya İletişim Bilgileri
Adres; Saray Mah.Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:414 06980 Saray-Kazan, Ankara

Telefon  : +90 312 267 11 41

Faks        : +90 312 267 11 44

E-mail    : info@bozankaya.com

Bozankaya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bozankaya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bozankaya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. SERKAN KARAARSLAN dedi ki:

  0505 315 20 28

 2. SERKAN KARAARSLAN dedi ki:

  Serigrafi ustasıyım, bünyenizde çalışmak isterim.. Saygılarımla..

 3. FEHMİ toprak dedi ki:

  selamlar partneriniz olan stadler rail de 13 yıl alüminyon kaynakcısı olarak çalıştım şü anda türkiyede iş yerim var bana verebilecek alüminyon kaynak işleriniz varmıdır TİG MİG SAYGILARIMLA

 4. Mücahit topaç dedi ki:

  Merhaba 18 yaşındayım yaparım lise mezunuyum iş arıyorum bilgisayar çizim programları bilirim

BİR YORUM YAZ