Boyut Yayıncılık İş Başvurusu

Ülkemizde edebiyata, bilime ve kültürel gelişmelere çok daha fazla önem verilmesi için yayıncılık faaliyetleri gösteren kişilerin bu konuda elini taşın altına koyması gerekmektedir. Boyut Yayıncılık ne pahasına olursa olsun bilim ve edebiyat alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve desteklemektedir. 400 kişilik bir çekirdek kadrodan oluşan bu yayıncılık hem basım hem de dağıtım alanlarında hizmet vermektedir. Sadece tek bir alana odaklanmayan birçok alanda kitaplar basan Boyut Yayıncılık 1985 yılında kurulmuştur. Teknolojinin aktif bir biçimde kullanıldığı bu yayıncılıkta CD-DVD basımı ve satışı da büyük bir kolaylıkla yapılmaktadır. Konu kısıtlaması olmadan birçok alanda basım yapan bu yayıncılık genç yazarlara da cesaret vermektedir.

Kendi kendinin reklamcısı ve pazarlamacısı olan bu yayıncılık çocuk kitaplarından tutun edebiyata kadar uzanan çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Matbaacılık alanında dünyada kullanılan en ileri teknoloji ürünlerini kullanmaya önem vermektedir. Bünyesinde sayısız yazarı bulunduran Boyut Yayıncılık için yazarlar her şeyden daha önemlidir. Beraber çalıştığı insanlara değer veren bu yayıncılık kullandığı tasarım öğeleri ile de dikkat çekmektedir. Tasarım konusunda kendisine ait bir çizgi yaratan Boyut Yayıncılık diğer yayın şirketleri gibi piyasa ürünleri üretmemekte, özgün ve özgür eserlerin üretilmesine çok büyük bir önem vermektedir. Kültür ürünleri konusunda da çok başka bir misyona sahip olan Boyut Yayıncılık kültürlerin buluşma noktası olarak görülmektedir.

Boyut Yayıncılık İletişim Bilgileri
Adres; Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler, İstanbul

Tel: +90 212 413 33 33 (60 hat)
e-mail: info@boyut.com.tr

Boyut Yayıncılık Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boyut Yayıncılık’da kariyer yapabilirsiniz. Boyut Yayıncılık insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. evren dedi ki:

    is basvuru yapmaya calisiyorum fakat kapali sayfaniz .

BİR YORUM YAZ