Boyumar İş Başvurusu

Hacı Rıfat BOYU tarafından temelleri atılan bu marketin 39. Yıl dönümü geçtiğimiz günlerde kutlanmıştır. Hayrullah BOYU, Feyzullah BOYU ve Sedat BOYU sayesinde küçük bir marketten bir alışveriş merkezine dönüşen bu girişim bir baba tarafından kurulmuş oğulları tarafından da olgunlaştırılmıştır. Yaptığı indirimler sayesinde bölge halkına derin bir nefes aldıran bu market hem kendi gelişim düzeyini yukarı çekmekte hem de bölge halkının ihtiyaçlarının karşılanmasında öncü bir marka olma konusunda ilerlemektedir. Gaziemir, Bayraklı, Buca, Çamdibi, Çevik1, Merkez bölgelerinde şubeleri olan ve İzmir halkına hizmet vermeye devam eden Boyumar her geçen gün daha da bilinen ve kullanılan bir şirket haline gelmektedir.

Boyumar İzmir’de ikamet eden insanlara her alanda sağlıklı ürün sunmakla kalmayıp iş imkanları ile de göz doldurmaktadır. Birçok kişiyi iş sahibi yapan bu firma çok küçük bir işletmeden büyük bir zincire dönüşmüştür. Hesaplı bir biçimde alışveriş yapmak isteyen bireylerin ilk tercihi olan Boyumar bir aile şirketidir. Bunun da etkisi ile halkın halinden çok daha iyi anlamaktadır. Fırsat rehberi olarak adlandırılan uygulama sayesinde mağazada olan bitenden büyük bir kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. Herhangi bir fırsat ürünü satışa sunulduğu zaman müşterilere kolay bir biçimde bildirilmesini sağlayan bu hizmet müşterilerin çok hoşuna gitmektedir. Boyumar sadece bir market değil aynı zamanda bir radyo istasyonunun da sahibidir. Her alanda belirli yatırımları olan bu şirket gelişimini sürdürmektedir.

Boyumar İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa Mh.7411 Sk. No:4 B/C Pınarbaşı / Bornova / İZMİR

Boyumar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boyumar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Boyumar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ