Boytaş İş Başvurusu

Boytaş mobilya Boydak Holding’in alt kollarından bir tanesidir. Kayseri’de kurulan bu holdingin mobilya konusunda uzmanlaşmış alt dalını oluşturan Boytaş gelişimini sürdürmeye devam etmektedir. Mobilya konusunda piyasanın öncülerinden olma yolunda adım adım ilerleyen bu marka kendini kalitesi ile göstermek istemektedir. Boytaş şirketinin en çok vurguladığı noktalardan bir tanesi doğa dostluğudur. Dünya üzerinde insanlara hizmet ederken doğayı da unutmamak gerektiğini vurgulayan bu şirketin insanlar tarafında yaygın bir biçimde kullanılmasının ana sebeplerinden biri de budur. Vizyon 2020 adında bir hedef listesine sahip olan bu şirket ne denli ileriye dönük ve geleceğe yatırım yapan bir misyona sahip olduğunu da kanıtlamaktadır. Yakın coğrafyada mobilya sektörü içerisinde bulunan şirketler arsında ilk on içerisinde yer almak isteyen bu firma hedefine ulaşmak için gerekli adımları atmaktadır.

Ortaya çıkardığı ürünlerin hem doğa dostu olması hem de tasarımlarının harika bir yapıya sahip olması çok dikkat çekmektedir. Yurt dışından getirilen mobilyaların fiyat konusunda insanları ne denli zor durumda bıraktığı da bilinmektedir. Boytaş fiyat kalite arasında bir bağdaşıklık olması gerektiğini düşünen şirketler arasında bulunmaktadır. Şirket bünyesinde hazırlanan ve müşterilerin kullanımına sunulan ürünlerin fiyatlarının ne derece makul olduğunu gören kişiler çok şaşırmaktadır. Verdiği kaliteli ürünlere rağmen makul fiyat politikasını benimseyen bu şirket gelişim sürecini halkın desteğini alarak yürütmektedir. Boytaş gelişmeye ve ülkeyi geliştirmeye devam etmektedir.

Boytaş İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 14. Cad. No:14 38070 Melikgazi / Kayseri

Boytaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boytaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Boytaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ