Boydak Holding İş Başvurusu

Birden fazla alanda hizmet veren Boydak Holding içerisinde bulunduğu her sektörde kendisini kanıtlamıştır. Şirketin hizmet verdiği alanlardan bazılar; mobilya, tekstil, demir-çelik, lojistik ve bilişim. Bu alanların hepsinde çok yetkin bir kadro ile çalışmaya özen gösteren Boydak Holding her geçen gün daha da büyüyen bir şirket olma yolunda ilerlemektedir. Yaklaşık olarak 14 bin adet çalışanı olan bu holding Türkiye’nin önde gelen işveren kuruluşlarından bir tanesidir. Boydak Holding yalnızca Türkiye ile sınırlı kalan bir kuruluş da değildir. Ürettiği malları farklı ülkelere ihraç eden bu holding hem Türkiye’nin hem de bizzat şirketin kalkınması için atılması gereken bütün rasyonel adımları atmaktadır. Bulgaristan, Yunanistan, Mısır ve Almanya ürün ihraç ettiği ülkeler arasında bulunmaktadır.

1957 yılında kurulan bu şirketin asıl olarak kurulum yeri Kayseri’dir. Kayseri’de kurulan ve her geçen yıl kapsamını genişleten bu şirket yöresel olmaktan zaide ulusal bir güç olma yolunda ilerlemektedir. Havacılık ve enerji gibi Türkiye’de çok fazla yatırım yapılmayan sektörlere de yatırım yapmak da ve kendi çıkarlarından çok ülkenin çıkarlarını temsil eden bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Eğitim, çevre, sağlık ve spor konularında sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde yer almaktan asla kaçınmayan hatta bu konuda öncü bir rol üstlenen Boydak Holding yalnızca ekonomik anlamda değil sosyal anlamda da birçok ilerlemenin mimarı olmayı başarmıştır.

Boydak Holding İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi, 6. Cadde No: 35. Boydak Center 38070. Melikgazi / KAYSERİ

Boydak Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Boydak Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Boydak Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ