Botech İş Başvurusu

Botech Türkiye’nin en büyük OEM üretim kapasitesine sahip digital uydu alıcısı üreticisidir. Ürünler Avrupa başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde satışa sunulmaktadır. Her gün daha fazla kaliteli hizmet sağlama ve işinde daha profesyonel olmak için değişen dünya şartlarına uyum sağlayan, gelişen dünya ile gelişen 130 personel ve 300’ün üzerinde servis istasyonu bulunmaktadır. Teknoloji ile yarış yapacak hiçbir olgu yoktur bunun bilincinde olan Botech ürettiği her üründe müşterilerinin en iyi şekilde ve gelişecek her türlü teknolojik alt yapıya uyum sağlamasına dikkat etmektedir. Yeni çıkacak her üründe tekrardan maliyet doğurmamak için Botech teknolojisini bu mantık üzerinden geliştirip aynı ürünün daha farklı pozisyonlarda hizmet vermesine olanak sağlar.

Botech yaygın kullanımı ile sektörde söz sahibi olmuş ve kaliteli malzemesi, profesyonel hizmetle buluşturmuştur. Bunun neticesinde ise bölgede sağlam bir konuma yükselmiştir.

Botech İletişim Bilgileri
Adres; Adil Mah. Demokrasi Cad. No: 19 34935 Sultanbeyli / İSTANBUL

Botech Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Botech firmasında kariyer yapabilirsiniz. Botech insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ