Botaş İş Başvurusu

Şirket ilk olarak 15 ağustos 1974 yılında boru hat sistemi ile petrol taşımacılığı yapmak için kurulmuştur. Fakat 1987 yılı itibariyle petrol taşımacılığının yanı sıra doğalgaz taşımacılığı ve ticareti ile faaliyet alanını genişletmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki büyük bir açığı kapatan Botaş Türkiye’nin enerji kaynaklarında görülen her çeşitlenmede yeni görevler üstlenerek profesyonel başarısına devam etmektedir.

Botaş genel itibariyle şu alanlarda faaliyet göstermektedir;
Doğal gaz ve petrol gibi enerji yakıtlarının boru hatları ile transferi ve işletmeciliği LNG terminal işletmesi, Birçok liman hizmetleri, Kompresör istasyonları kapsamında projele geliştirme, mühendislik işleri ve arazi etüt çalışmaları ile kamulaştırma işleri, Doğalgaz ve LNG satışı ve depolaması, Uluslar arası yakıt taşımacılı, Doğal Olarak Taşımacılık

Botaş petrol ve doğalgaz alanındaki hizmetleri ile hem bölgede hem de dünya üzerinde hizmet kalitesini arttırarak lider konumda bir şirket durumundandır. Botaş gelişen ve değişen sistemde oluşan şartlara en iyi şekilde kendini entegre ederek lider pozisyon durumunu uzun süre muhafaza edeceğini garanti altına almıştır. Botaş insan sağlığına iş ve işçi güvenliğine son derece saygılı ve bütün yasal süreçleri takip etmektedir. Çevre duyarlılığı ile hareket eden şirket ekolojik dengeyi korumak ve doğal yaşama zarar vermemek için her türlü önlemi alarak çalışmalarını yönetmektedir. Öncelikle insan odaklı çalışan Botaş, hem hizmet kalitesi hem de etik kurallara saygılı davranması neticesinde sektördeki liderliğini kimseye kaptırmayacağa benziyor.

Botaş İletişim Bilgileri
Adres; Bilkent Plaza A – II Blok, 06800 Bilkent / ANKARA

Botaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Botaş’da kariyer yapabilirsiniz. Botaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ibrahim akboğa dedi ki:

    Merhaba sizinle çalışmayı isterim.

BİR YORUM YAZ