Bossan Halı İş Başvurusu

Bossan Halı, kurulmuş olduğu 1950 yılından itibaren kendi alanında sürekli gelişim göstererek varlığını başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Bu başarı süreci içerisinde şirketin benimsemiş olduğu en önemli felsefe ise, kalite ile üretim ile kusursuz hizmet anlayışını mükemmel bir eş değerlilikle harmanlamak olmuştur. Hal böyle olunca da Bossan Halı varlığını günden güne büyüterek alanında neredeyse lider konuma gelmiştir. Kurulmuş olduğu seneden itibaren halı sektörünün çeşitli dallarında başarılı bir istikamet izlemiş olan Bossan Halı, entegre tesis olma yolunda atmış olduğu adımlar sayesinde de müşterilerini her daim memnun etmeyi başarmıştır. Elde edilen bu başarı ile birlikte bünyesinde çalıştırmış olduğu personel saysını sürekli arttırmakta olan Bossan Halı, sağladığı istidham olanakları sayesinde de ülke ekonomisine bu açıdan önemli katkılar sunmaktadır.

Yapmış olduğu yatırımlara ara vermeden hızlı bir şekilde devam etmekte olan firma yılda yaklaşık 105 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu ihracat dahilinde de ortalama 1000 küsürlerde bir istidham olanağı sunan Bossan Halı, bu sayede de, Dünyanın en kaliteli halıları arasına seçilmiştir. Halı üretimi açısından pek çok şehir ve ülkede mağazalar açmıştır. Üretim kapasitesini de her geçen gün arttırarak ilerlemesini sürdürmüştür.

Tüm bu olumlu özellikleri ile birlikte Bossan Halı bünyesinde çalışmakta olan pek çok personel bu şirketin olumlu fırsatlarından rahatlıkla yararlanabilmektedir.

Bossan Halı İletişim Bilgileri
Adres; 2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı 2 Nolu Sokak No: 1 BAŞPINAR/GAZiANTEP

Bossan Halı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bossan Halı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bossan Halı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ