Bossa İş Başvurusu

1951 yılından günümüze dek olan süre içerisinde tekstil alanında oldukça büyük faaliyetler eşliğinde hizmet vermeyi sürüdüren Bossa, bünyesinde çalıştırdığı 2.300 personel ile Türkiye’ nin en büyük entegre tekstil kuruluşlarından biri olmayı başarmaktadır. Üretim anlayışını genellikle üç ana ürün üzerinden sürdürmekte olan bir şirkettir.

Bünyesinde bulunan ürün yelpazesi ve kaliteli üretim anlayışı sayesinde müşterisine almış olacağı ürün açısından en ince detaya kadar mükemmel bir işçilik sunmaktadır. Böylelikle de ülkenin neredeyse tamamında var olan mağazaları ide Bossa oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Dış giyim ve spor giyim konusunda öncü tekstil firmalarından biri olarak gösterilmekte olan şirketin almış olduğu ISO 9001 Kalite güvence sertifikası da her sene kendisini sürekli yenileyerek, müşterilerinin gözünde önemli bir konum elde edilmesini sağlamaktadır.

Bossa Tekstil şirketinin üretmiş olduğu pek çok ürün, kalite standartlarının üzerinde bir etki göstermektedir. Bu etki dahilinde de, Bossa personeli eğitimini yeni bitirmiş, işe uygun adaylar arasından seçilmektedir. Öyle ki şirketin işe alım politikaları arasında dikkat etmiş olduğu en önemli husus da budur. Bossa çalışanları arasında sağlanmış olan iki yönlü bilgi akışı sayesinde de çift kademeli bir üretim anlayışı elde edilmektedir. Tüm bu olumlu çıkarımlar dahilinde de, Bossa şirket yöneticilerinin kaliteli üretimin tek adresi olma yolunda büyük çabalar sarf ettiğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bossa İletişim Bilgileri
Adres; Güzelevler Mh. Girne Bulvarı, No: 296, Yüreğir, Adana

Bossa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bossa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bossa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ