Bosal Mimaysan İş Başvurusu

Otomotiv sektöründe yedek parça ve otomotiv parçaları olarak kalite ile mükemmelliği eş zamanlı bir şekilde harmanlamakta olan Bosal Mimaysan; uzun yıllar boyunca faaliyet göstermiş olduğu üretim anlayışını başarıyla sürdürmektedir. Bu başarı dahilinde sayısız ödüller elde eden Bosan Mimaysan, ülke genelinde bu alan üzerine faaliyet gösteren firmalar içerisinde lider bir konuma sahiptir. 1965 yılından itibaren hayatını sürdürmekte olan şirketin geçmişten günümüze yapmış olduğu hizmetlerden bahsedecek olursak eğer;

1970    : Türkiye’ nin ilk otomobili olan Otosan Anadol imalatının başlaması ile birlikte Otomotiv sektörüne çalışılmaya başlanmıştır.
1980    : Şirket ismi Mimaysan Metal İşleme Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi.
1985    : Metal varil ve bidon imalatına başlandı.
1987    : Avrupa Topluluğuna (Özellikle Almanya) ihracata başlandı.
1990    : Royal Packaging Industries Van Leer (R.P.I.V.L.) ,Industrial Packaging , Netherlands Firması ile birlikte Van Leer Mimaysan Endüstriyel Ambalaj Sanayi A.Ş. Firması kuruldu. Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki tesislerinde Ambalaj Malzemeleri,metal bidon ve varil imalatına başlandı
1998     : Susturucu ve Egzoz üretiminin daha verimli ve kaliteli üretilmesi için son teknoloji makine yatırımları yapıldı.
2003     : Oyak Renault Bursa tesislerindeki “yansanayi parkı”’nda üretim ve sıralı sevkiyat (SILS) yapmak üzere yeni bir tesis kuruldu. Ford Otosan Gölcük fabrikasında yer alan “yansanayi parkı”’nda sıralı sevkiyat yapan bir birim kuruldu.
2005     : Yeni depomuz Balçık-Gebze/İzmit’de faaliyete geçti ve Gebze/İzmit’teki GOSB (Gebze Sanayi Prganize Sanayi Bölgesi) Teknopark alanında Araştırma & Geliştirme merkezimiz faaliyete geçti. Pelitli- Gebze/İzmit’de 20.000 m²’lik yeni fabrika binamızın inşaatı başladı.

Bosal Mimaysan’ ın alanında uzman personeller ile geliştirmiş olduğu bu üretim anlayışı sayesinde, her daim ilerleyen ve kendisini günden güne yenileyen başarılı bir şirket olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Bosal Mimaysan İletişim Bilgileri
Adres; Defne Sok. No:6 41480 Pelitli Köyü – Gebze / Kocaeli

Bosal Mimaysan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bosal Mimaysan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bosal Mimaysan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ