Borusan Lojistik İş Başvurusu

1973 yılında kurulan Borusan Lojistik 2022 yılında dünyanın ilk 10 lojistik şirketlerinden biri olmayı amaçlamaktadır. İsteğini gerçekleştirmek için bu amaç doğrultusunda en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır. Borusan Lojistik 2000 yılından sonra Entegre lojistik hizmeti sağlayıcı olup; lojistik hizmetleri, ulusalar arası taşımacılık, yabancı ülkelere lojistik hizmeti gibi stratejik çalışma alanlarında başarılı ve kaliteli hizmetler vermektedir.

Borusan Lojistik yurt içi hizmet alanında; Depolama, Gümrükleme, Yurt içi ağır taşıma, Dağıtım ve araç stoklama işlemleri yapmaktadır.

Borusan Lojistik uluslar arası taşımacılık sektöründe ise; Chartering ve Multimodal taşımacılığı, Konteynır taşımacılığı, Kara taşımacılığı, Demir yolu taşımacılığı, Hava yolu taşımacılığı işlerini uluslar arası düzeyde en kaliteli şekilde yapmaktadır.

Türkiye’nin Dünyadaki Lider Lojistik Şirketi
Borusan Lojistiğin Gemlik de bulunan limanı, 5.000.000 ton genel kargo kapasitesine sahiptir. Ayrıca 400.000 TEU konteynır ile 250.000 araç elleçlemeye sahip bir kapasitesi vardır. Borusan Lojistik dünyanın birçok ülkesinde 3 PL ve 4 PL hizmetleri vermektedir. Borusan Lojistik 2012 yılında Balnak’ı alarak, sektördeki 10 büyük lojistik şirketinden biri oldu. Bu satın alma sonucunda Borusan Lojistik 600 milyon dolar ciro ve 4000 kişiye istihdam sağlayan bir şirket konumuna yükseldi. Borusan Lojistik 4 kıtada 6 şirket ve 100’den fazla acentesi ile Türkiye’nin lojistik sektöründe lider konumdadır.

Borusan Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Bayar Caddesi, Sehit Mehmet Fatih Öngül Sokak, Bagdatlioglu Plaza, No:3, Kozyatağı, 34742, Kadıköy – İstanbul

Tel :    0212 473 15 15

E-posta:      bl_iletisim@borusan.com

Borusan Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Borusan Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Borusan Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ