Bortar Yemek İş Başvurusu

Bortar Yemek, kurucusunun örnek alınacak çalışma azmi ile 1994 yılında 600 kişiye yemek temin eden bir firma olarak kuruldu. Geçen yıllarda üretim kapasitesini ve hizmet anlayışı artıran Bortar Yemek şuan itibariyle 25 bin kişilik yemek üretimi yapabilmektedir. Ege bölgesinin en büyük yemek hizmeti sunan firması olarak 23 bin müşterisine sigorta işlemi uygulamıştır. Bortar yemek fabrikası 3 bin metrekarelik açık alanda 2 bin metrekare kapalı alanı ile sağlıklı, temiz ve kaliteli işlere imza atmaktadır. 350 kişilik personel mevcudu bulanan Bortar yemek, Kahvaltı, Öğle yemeği, Akşam yemeği ve Özel gecelere yemek sağlayan profesyonel bir dağıtım filosu kurmuştur.

Yemek yapımında alanında usta eller kullanan Bortar Yemek her damak zevkine göre yemek yapmaktadır. Özellikle kullanılan yemek malzemelerini direkt olarak kendi bünyesindeki üreticilerden temin etmektedir. Kullandığı ürünlerin ekim aşamasından yetiştirilmesine kadar geçen süreci uzmanlar tarafından denetleterek en sağlıklı ve en doğal şekliyle yetişmesine çaba sarf etmektedir. Hayvansal ürünlerde ise alanında uzman hayvan yetiştirme çiftlikleriyle çalışan Bortar Yemek, hayvanların yeminden bulunduğu ortamdan ve kesim koşullarında oluşan süreçleri uzman kadrolar tarafından yönetimini sağlayarak hizmet almaktadır. Verdiği hizmetin bu kadar kaliteli ve güvenilir olmasının ana nedenlerinden biri de süreçlerle yakından ilgileniyor olmasıdır. İnsan sağlığına zararı olmayan bitkisel yağlar kullanan Bortar Yemek herkes tarafından rahatça ve güvenle tüketilebilmektedir. Bu çalışma anlayışı ve kaliteli hizmetlerinden ötürü, Türkiye’de ve Avrupa’da birçok başarı ödülüne layık görülmüştür.

Bortar Yemek İletişim Bilgileri
Adres; 6089 Sokak No:2 – Işıkkent – İZMİR

Bortar Yemek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bortar Yemek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bortar Yemek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. gültekin dedi ki:

  bende sizin manisada ki askeriye veye yerinde uretm olan bir yerde çalışmak istiyorum

 2. Nedret Erkuş dedi ki:

  5 yıl okulda çalıştım tekstilde çalıştım saat problemi olmayan iş ariyorum izmir ısikkente oturuyorum

 3. Fadime uygun dedi ki:

  Ise ittiyacim var karabaglarda oturuyorum

 4. murat özpalamutcular dedi ki:

  devlet projelerinde aşcı yardımcılğı yaptım askerıye ve hastane şuan iş arıyorum

 5. Nesibe Erkan dedi ki:

  28 yaşındayım fabrikalarda sabit çalışmak istiyorum

 6. metin demir dedi ki:

  Bir tekstil firmasında tam 20 oranın şöförlügünü yaptım. 05_05_2016’da ayrıldım ve Buca’da oturuyorum ve emekliyim. Src ve hepsi var.

 7. Recep gokturk dedi ki:

  10 yil Ceva Lojislik’te calistim. E sinifi ehliyetim var, src2 ve 4 var.

 8. EMİNE GÜNDÜZ dedi ki:

  Mevlana mah. 1713/1 sk no: 13 sokakta oturmaktayım. Ortaokul mezunu evli iki çocuk annesiyim. Daha öne ege üniversitesi öğrenci yurdunda kasiyerlik yaptım. Aygaz bayisinde sekreterlik yaptım, çalışma saatlerinin sıkıntılı olmasından dolayı ayrıldım. Bilgilendirmenizi rica ederim.

 9. yılmaz erdem dedi ki:

  Ben 12 yıllık sofra çalışanıyım ama yeni düşünce ve bekletilerimi büyütmek adına yerinde üretim projenizde çalışmak isterim. Tabi sizlerin istegi dogrultusunda sıcak soguk tatlı hamur işleri gibi yerinde üretim mutfakta yapılması gereken ne varsa bilgi ve becerilere sahibimdir.

BİR YORUM YAZ