Bordo AVM İş Başvurusu

Sektöre canlılık ve kişilere kaliteli hizmet getirmek adına 2004 yılında kurulmuştur. Birden bire gelişen bir tasarı olmayan Bordo AVM uzun yılların uzun çalışmaları sonucu şekillenen ve bugün ki halini alan bir mağazadır. Özgün ve estetik mağaza dekorasyonları ile tüm Türkiye’de şubeleri bulunan Bordo AVM sağladığı onca alışveriş imkânlarıyla kaliteli hizmet profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Bu kalite ise rakamlara zaten yansımaktadır. Kuruluşundan bugüne dek 250.000 kayıtlı müşterisi olan Bordo AVM şuana kadar ulaştığı müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaktadır.

Daha kaliteli hizmet verebilmek adına dünyaya entegre olan bir araştırma geliştirme ekibi dâhilinde projeler üreten mağaza gelişen ve değişen dünya sistemlerine anında adapte olmaktadır. Bünyesinde çalışan 175 personeli ile her zaman anlayışlı ve güler yüzlü hizmet sunan Bordo AVM çalışma yaşamında başlayan her personelini gerekli eğitim ve donanımlardan geçirdikten sonra, bilgi ve birikim yüklemesi yaparak müşterisi ile buluşturur. Aksi takdirde profesyonel kimlik kazanmayan kimseyle çalışmayan Bordo AVM bu sayede mağazacılık sektöründe parmakla gösterilen bir konuma yükselmiştir. 3 milyonu aşan tekil müşteri sayısına ulaşmak her mağazanın başarabileceği bir durum değildir. Bordo AVM mağazalarının genel dağılımı şu şekildedir; Ödemiş Mağazası, Gaziemir Mağazası, Milas Mağazası, Nazilli Mağazası, Tire Mağazası.

Bordo AVM İletişim Bilgileri
Adres; Türkmen Mahallesi Ödemiş Ayakkabıcılar Sitesi No: 49 Blok: A/10 Ödemiş İzmir

Bordo AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bordo AVM’de kariyer yapabilirsiniz. Bordo AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ