Borçelik İş Başvurusu

Borçelik 1990 yılında kurulup kısa sürede sektöründe öncü isimlerden olmuş şirketlerdendir. Ürettiği soğuk haddelenmiş ve galvanizli sac üreticisi olarak dünya ölçeğinde sahip olduğu kalite belgeleri, sertifikaları ve güvenlik yasalarına tam bağlılığı ile modern hayatın bir parçası haline gelmiştir. Tamamen müşteri odaklı çalışması ve müşteri önerilerini dikkate alarak yoluna devam etmesi açısından son derece başarılı ve kaliteli bir hizmetin mimarı olmuştur. Kuruluşunun dördüncü yılında 200 milyon dolar tutarında yatırım geliştirmesi bunun en belirgin kanıtıdır.

Borçelik MTH ekibi müşterileri için, çelik ve müşteri arasındaki bağlantıyı sağlayarak verimsel açıdan daha iyi şartlar sağlamak için eğitim seminerleri vermektedir. Temel eğitim konuları şu şekildedir; Çeliğin üretimi ve standartları, Kaplama ürünleri, Metale şekil verme, Malzeme mekanik özellikleri, Kaynak bölümleri.

Katılımcıların başka konularda eğitim alması isteği üzerine ise Borçelik bu istekler üzerine de eğitim seminerleri hazırlamaktadır.

Her Alanda Özenli Çalışma
Borçelik sipariş edilen ürünleri en kısa sürede üreterek müşterisine ulaştırır ve müşterisinin mağduriyetini giderir. Üretim aşamasında titizlendiği kadar nakliye konusunda da aynı titizliği göstermektedir. Ürünlerin transferlerinde herhangi bir sorun olmaması için büyük derecede önem vererek ürünlere birkaç kat sünger korumalar ile destekler ayrıca insan taşımasına asla başvurmayan Borçelik bütün ürünleri fork- liftler ve C kancalar ile yapmaktadır. Yakın ve uzak mesafelere göre farklı ambalajlama işlemi uygulanmaktadır.

Borçelik İletişim Bilgileri
Adres; Ata Mh. 125 nolu Sokak No:1 16601 Gemlik – Bursa

Telefon.  +90 224 280 40 00
Mail. infobrc@borcelik.com

Borçelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Borçelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Borçelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Hakan Yalçinkaya dedi ki:

  Mebten saç şekillendirme, uretim lijistçikliği ve kaynak belgelerim vardir,birde forklift ehliyetim vardir. Çikarildiğim iş yerinde 2 sene sapancilik yaptim şuan boşyayim iş ariyorum.

 2. ali akyüz dedi ki:

  iyi bir kariyer için sizinle çalışmak istiyorum.

 3. uğur kaya dedi ki:

  24 saat açıktır ve istendiği an gelebilirim saygılarımla.

 4. uğur kaya dedi ki:

  İş arıyorum. 25 yıllık (tavan) vinç operatörüyüm.

 5. özgür peri dedi ki:

  İsmim Özgür Peri. 1978 Adana’da doğdum. Meslek lisesi torna tesviye mezunuyum. Efendim benim 3 kızım var, onların daha iyi şartlarda okuması için sizin gibi insanlara değer veren bir toplulukta yer almak istiyorum. İş ne olursa olsun, ne kadar zor olursa olsun çalışmaya hazırım. Yeter ki bir şans tanıyın.

BİR YORUM YAZ