Borajet İş Başvurusu

Borajet kariyer imkanları ve bu firma hakkında önemli bilgiler yer almaktadır. Borajet insan kaynakları sayfası ve bünyesine alacağı personellerin hangi bölümlere alacağı hakkında detaylarda verilmektedir. Borajet kabin memuru alımı, hostes alımı ve diğer açık pozisyonları sorgulayabileceğiniz linkleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Borajet iş ilanları ve kabin görevlisi, personel alımı hakkında bilgiler. Bora Jet iş başvuru formu, insan kaynakları ve kariyer olanakları…

Borajet dünyanın 45farklı ülkesinde 65 hava yolu şirketinin kullandığı en güvenli ve en konforlu ileri teknolojisi olan EMBRAER E-190 jet uçaklarını kullanarak filosunu her gün büyütmektedir. Borajet her uçuşunda kaliteli ve konforlu bir yolculuk anlayışı ile sunumlarını yapar. Profesyonel kadrosu, ücretsiz ve özenli ikramları, kabinlerin konforu, ikili deri döşeme koltukları ve geniş koltuk aralıklarıyla seyahat ettiğinizi unutturuyor. Türkiye’nin en kaliteli hava yolu olma özelliğini taşıyan Borajet her geçen gün artan yolcu sayısıyla bunu kanıtlıyor.

Yeni nesil havacılık olan güvenli uçuş ve kaliteli hizmeti en iyi şekilde sunarak ülkemizdeki ilk ve yegane temsilcisi oluyor. Bu hizmetler kapsamında Tokat, Çanakkale, Siirt uçuşlarını başlatan öncü firma Borajet, ayrıca dünyada Mykonos, Rodos, Dole,Beyrut, gibi yerlere hizmet götürmektedir. Yaz aylarında Bodrum, Edremit, Antalya, Kıbrıs rotalarında hizmetlerini arttıran Borajet alternatif hatlar ve bağlantılı uçuşlar ile çok sayıda şehri birbirine yakınlaştırıyor.

Borajet uçuşlarında bütün ikramlar ücretsiz olarak yolcularına sunulmaktadır. Sabah uçuşlarında taze sıkılmış meyve suları ve sıcak sandviç, diğer zaman dilimlerinde ise kırımızı veya beyaz etli sıcak wrap’ler ikram etmekte olan bir firmadır.

Borajet İletişim Bilgileri
Adres; İDTM Blokları A-3 Blok Kat:5 Yeşilköy / İstanbul

Borajet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Borajet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Borajet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Selim kutuk dedi ki:

    Slm ben galip ustasıyım 10 senelik galip ciyim yurt dışı tecrübem var sizinle çalışmak istiyorum.

  2. ismail yener dedi ki:

    mrh bn adım ismail yener bn celebi hava servisin de calış tım 2 sene şut altı ucak altı cargo da çalış tım durumu iyi de gil bana yardımçı olur musunuz ist pendik yanyol da oturu yo rum yaşım 31 ilkokul mezunu yum kolay gel sin

  3. orhan dedi ki:

    MERHABA MNG TEKNİK UÇAK BAKIMDA 12 YIL TROLLEY MEKANİK TAMİR BOYACI OLARAK ÇALIŞTIM.

BİR YORUM YAZ