Bora İnşaat İş Başvurusu

1985 yılında kurulan Bora İnşaat kurulduğu ilk günden itibaren gelişen teknolojiye ayak uydurmuş ve değişen sistemdeki birçok yeniliği özümseyerek yoluna devam etmiştir. İnşaat öncesinde doğru tasarım, teknoloji alanında araştırmalar, inşaat sektöründe yeni ortaya çıkan malzemelerin izenip doğru şekilde kullanması gibi teknikler ve uzman kadrosuyla bugün sayılı inşaat devlerinden olmuştur. Bora İnşaat 2005 yılının ilk ayalarından itibaren ISO9001 kalitesi ve OHSAS1800 iş ve işçi güvenliği sistemlerinin alınmasını kazanmıştır. Bora İnşaat kurulduğu ilk günden itibaren misyonunda hiç taviz vermeden büyüyen ve gelişen bir şirkettir.

Firma Vizyon ve Misyonu
– Dünyada uygulanan farklı mimari çözümler geliştirmek,
– Teknolojiyi en üst seviyelerde kullanarak modern projelerin üretilmesini sağlamak,
– Sürekli değişim ve gelişim içerisinde olmak,
– İnsanların yaşam kalitelerini arttırmak,
– Doğaya ve çevre korunmasına saygılı olmak,
– Sosyal sorumluluk projelerinde etkin bir biçimde görev almak gibi birçok misyonu kendine adet edinmiştir.

İnsanı Ön Planda Tutan Projeler
Yaptığı işlerde insanı düşünen ve sadece insanın rahat edeceği projeler üreten Bora İnşaat yapılarında dünyada inşaat şirketlerinin kullandığı malzemeleri kullanarak dayanıklılık açısından son derece güvenli inşaatlara imza atmaktadır. Tamamen yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilen yapılarda herhangi bir pürüz olmaması için gerek uygulamaya başlamadan önce gerekse uygulama esnasında her türlü önlem ve detay profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir. Bora İnşaat; projelendirme, endüstriyel yapılar, tersaneler, konutlar, sosyal tesisler ve danışmanlık hizmetleri alanında gelişmesini tamamlamış lider bir inşaat şirketidir.

Bora İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Yenidoğan Mah. Gece Sefası Sok. No: 1 İzmit / KocaeliBora İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bora İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bora İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ