Bor Gümrük İş Başvurusu

Bor Gümrük 1984 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye genelinde hizmet ağında büyük gelişme göstererek değişik sektörlerde bilgi, birikim ve deneyim kazanmış, 2003 yılı itibariyle de anonim şirketi olmuştur. Bu tarihten itibaren ise Bor Gümrük adını kullanmıştır. Gümrük alanında yasal ve etik değerler kapsamında her türlü hizmeti tamamen müşteri memnuniyeti kapsamında sunan Bor Gümrük; müşterilerinin bütün yasal süreçlerini ve sorumluluklarını yüklenmektedir.

Bor Gümrük kurulduğu ilk günden bugüne kadar dünya üzerindeki anlayışları ve hizmetleri takip ederek kendini geliştirmiş ve son derece kaliteli hizmetler verme yolunda adım atmıştır. Bor Gümrük dünyada kullanılan sistemlerden; değer bazlı yönetim, 6 Sigma metodolojisi, müşteri sesi yönetimi ve hedeflere yönetim sistemi gibi çalışma prensipleriyle sektörde en iyi ve en güvenli hizmeti vermektedir. Bor Gümrük hizmetlerinden bazıları; İthalat ve ihracat işlerinde gerekli olan bütün süreçlerin takibini yapmak, Dahilde ve hariçte işleme izin belgelerine göre proje hazırlama ve işin sonlandırılması işlemlerini yapmak, Yatırım teşvik belgelerinin alınıp, düzenlenip kapıtılma süreçlerini tamamlamak, Serbest bölge faliyetleri süreçlerini üstlenmek, Gümrük kontrolü işlemlerinin takipleri, Transit işlemler, Fuar işlemleri, Teminatlı işlerde teminat sağlanması, Beyanname Takip Sistemi, İnternet üzerinden beyanname takip sistemi ile kayıt altına alınan evrakların, kişiye özel şifreleme olanağı ile kullanıcılar, beyanname durumlarından online olarak bilgi sahibi olabilmektedir. Mail üzerinden belirlenen saatler içerisinde beyanname durumları raporlanmaktadır.

Bor Gümrük İletişim Bilgileri
Adres; Kozyatağı Mah. Şehit İlknur Keleş Sok. Hüseyin Bağdatlıoğlu İş Merkezi No:7 Kat:5-6 Kozyatağı / Kadıköy İstanbul

Bor Gümrük Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bor Gümrük firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bor Gümrük insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ