Bonvagon İş Başvurusu

Bonvagon ekibini alışagelmiş parçalar ve klasikleşmiş markalar ve ortamlar heyecanlandırmaz. Üyelerin hayatlarındaki tüm ayrıntıların özgün şık renkli ve güzel olması gerektiğini düşünürler. Bundan dolayı BONVAGON’da bulabileceğiniz her şey rafine seçkilerdir. Bonvagon sizin için şehir şehir ve dünyanın tamamını gezer özgün ve farklı tasarımları şık ve güzel markaları seyahat edebileceğiniz eşsiz yerleri böylece günlük rutin temponuzu bozmandan ve yorulmadan nerede ne var keşfedebileceksiniz. Bongavon’un hikayesi ise ‘’bir gün fark ettik ki ilham veren tasarımlar sürpriz hediyeler sevilmeyen zevkine güvenebileceğiniz markaların koleksiyonlarına bakıldığı zaman kendisini kaybetmeyen hele ki hayran kaldığı ürünlerin olduğunu gören insanların havalara uçup sevinmeyen kimse yok’’

Şıklığın ve stil sahibi olmanın yaşamınıza yansıdığını ve hayatınızın tüm detaylarında kendini her zaman gösterdiğini bilir. Bu yüzden dolayı dekorasyondan seyahate sağlıktan sanata kadar her alana dair ürün ve hizmet sunar. Sürekli kendini yenileyen site üyelerinin heyecanlarını kaybetmemesi için kampanya sürelerini kısa tutar ve sürekli yeni seçkilerle kendini yeniler. Ürünlerini başka bir sitede mağazada zor bulacağınız Bonvagon müşterilerine sınırsız destek ve aynı gün kargo ile çalışmakta ve sistematik çalışması diğer mağaza ve giyim satan internet sitelerinden daha fazla talep görmesine sebep olmaktadır.

Bongavon da sevdiklerinize değişik ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız hediyeler sürprizler yapabileceğiniz küçükte hediyeler bulabileceğiniz site olduklarını iddia eden Bongavon ürünleri ile bu tezi doğrular şekildedir. Üyelerin geri dönüşleri ve yorumları güvenilir olduğunu açıklamaktadır.

Bonvagon İletişim Bilgileri
Adres; DES Sanayi Sitesi 113. Sokak C3 Blok No.27 – PK : 34776 Y. Dudullu / Ümraniye / İSTANBULBonvagon Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bonvagon firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bonvagon insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ