Bonex İş Başvurusu

Bonex firması yangın söndürme üstüne çalışan bir firmadır. Yangınların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde söndürülmesi amacı ile dizayn edilmiştir. Densed ticaret firması Bonex firmasının Türkiye’deki tek distribütörü olarak 2012 senesinde faaliyete başlamıştır. Türkiye haricin de 11 ülkenin daha yetkili olan firma Azerbaycan, Gürcistan,Makedonya ,Bulgaristan,Romanya,Irak,Özbekistan, Tacikistan Türkmenistan, Kırgızistan , ve KKTC ye ihracat yapmaktadır.

Bonex yüksek teknoloji ile üretilirken ve aynı zamanda ise teknolojik ekibi ve uluslar arası çözümleri ve insan hayatına dair çözümleri ile dikkat çeken firma 7/24 hizmet yelpazesi ve can güvenliği için büyük teknolojiler ile ilgili çalışmalar yapılmalıdır.. Sürekli genişleyen ürün katalogu ve güvenlik zincirleri ile her gün bir adım daha atmaktadır. Teknolojisini her gün biraz daha ilerletmeye çalışan COE, Apex gibi ürünler ürüten bir firmadır.

Türkiye’de distribütörlüğü yapan bulunan diğer tüm ülkelere Güvenilir , Yenilikçi , Çevre dostudur ve bunu misyon haline dönüştürmüşlerdir. Emniyet ve güvenlik ürün emniyeti ve sürekliliği vizyon haline getirmişlerdir. Yeniliklere ve çevre korunmasına önem veren Bonex firması doğa için her şeyi yapıyor. Sadece bununla da kalmayıp daha çok etkin iş fırsatları daha etkin iş oluşturmak ve daha çok bilinçli olmak için fizisel engelleri olan insanlara sosyal yardımlaşma ve kurumlarına uymak daha etkin bir proje hazırlayıp engelli işsizlere sunulmuş muazzam bir projedir.

Bonex İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Delta Towers K:12 D: VIP12 Beylikdüzü / İSTANBUL

Bonex Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bonex firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bonex insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ