Bonelli İş Başvurusu

Bonelli firması ekmek sevdalısı pasta girişimcisi bir lezzet sever tarafından 9 sene öncesinde sağlıklı ürünler üretip taze ve sıcak olarak tüketiciye sunma amaçları için ilk mağazasını Ankara Çağdaş Marketler’in Balgat şubesine açıyor. Rağbet gören Bonelli firması kısa süre içerisinde 2. dükkanını aynı ay içerisinde açıyor. Kızılay şubesinin açılması ile birlikte lezzetler ağızdan ağza dolaşmaya ve yayılmaya başlıyor. Elmalı pastaları sağlıklı ekmekleri ve kendine öz kokusu ile takipçilerini yaratıyor ve Ankaralı binlerce kişi için gün Kızılay Çağdaştaki bir başarı öyküsüne imza atıyor.

Şuanda Türkiye’de 73 mağazası bulunan Bonelli tüm malzemelerini müşterilerine sıcak olarak sunmaya özen gösterirken onların gönlünü almayı da başarıyor. Fabrikadan çıkan mallların tüm market kanallarındaki fiyatlar aynıdır. Hiç bi değişiklik olmaz ve makul fiyatlardır.

Sağlıklı ekmek üretimi için çalışmalar yapan Bonelli 2008 yılında Türkiye’nin ilk büyük katılımlı ekmek festivalini de yapmıştır. Her yıl yeni bir tema ile katılan yarışmalarda festival boyunca ekmek yapmanın püf noktaları aydınlatılırken sağlıklı olmasıdır. Müşteri memnuniyeti için çalışan Bonelli ISO 22000 gibi kalite uygulamaları personeline eğitim vererek tamamlamıştır.ekselleşen festival her yıl yeni bir temayla tekrarlanıyor. Festival boyunca katılımcılara ekmek yapımının püf noktaları anlatılırken, sağlıklı ekmek tüketimi, esmer ekmeğin faydaları konularında sempozyumlar da düzenlendi. Çocukları da unutmayan Bonelli çocuklar için uygulama yaptıktan sonra usta yetiştirme kursuda başlamıştır.

Bonelli İletişim Bilgileri
Adres; Genel Merkez: Ceyhun Atıf Kansu Cad. 126/B Balgat Ankara

Tel: (312) 472 9610
Faks: (312) 472 96 15
E-posta:info@bonelli.com.tr

Bonelli Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bonelli firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bonelli insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hacer balcı dedi ki:

    merhaba bazlama ustasıyım reyonlarınızda yer almasını isterseniz sizlrle calışmak isterim saygılarımla

BİR YORUM YAZ