Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi İş Başvurusu

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 1957 senesinde Şehir Özel İdaresi tarafından başlatılan proje termal hotel olarak düşünülmüş ve temeli atılmıştır. Hastanenin yapımına 1973 senesinde son verilmiştir ve tamamlanmıştır. 10.08.1974 tarihinde Sağlık Bakanlığına devredilmiş ve 100 yataklı Fizik Tedavi Kurumu olarak hizmete açılmıştır.

Hastanemiz merkezden sadece 10 dakika uzaklıktadır. 115 işçisi ve 280 yatak kapasitesine yükseltilen Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi 1974 ten beri aralıksız hizmet vermektedir. Hastanemizin amacı buraya gelen hastalarımızın yaşam rahatlığını yükseltmek ve aktivitelerindeki rahatlık seviyesini yükseltmektir. Hastanemiz 2 adet fizik tedavi merkezi ve rehabilitasyon merkezi ile birlikte kaplıca havuzumuzda bulunmaktadır. Kaplıca havuzumuz tamamen doğaldır ve kaynağından çıktığı özelliktedir. 45 derece olan şifalı, mineralli suyumuz tedaviniz için büyük görev alıyor.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde bulunan tamamen doğal olan Gonartozda kaplı kürünün etkinliği bilimsel bir araştırmada yapılmış ve olumlu etki ettiği bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmıştır.

Hastalarımız hastanemize geldiği zaman bünyemizde bulunan kapalı kaplıca havuzumuz konusunda uzman laboratuar, röntgen, fizik tedavi ve rehabilitasyon ekibimiz ile kas ve romatizmal hastalıklar , kireçlenme hastalıklarına, sinir zedelenmeleri, fıtık ,beyinsel hastalıklar,siyatik rahatsızlık ve iltihaplı romatizma hastalıklar için genellikle hastanemize gelmekte ve bir çok hasta şifa bularak evlerine dönmektedirler.

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Mah. İzzet Baysal Cad. Ihlamur sok. No:7 Karacasu / BOLU

Tel: 0(374) 262 84 45 – 46
Fax: 0(374) 262 84 71
Whatsapp: 0530 691 61 14
E-Mail: bolufth1@saglik.gov.tr

Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Kariyer
Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Bolu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ