Bolu Çimento İş Başvurusu

Bolu Çimento 1968 senesinde büyük bir sermaye ile kurulmuş bir fabrikadır. 1 Haziran 1974 senesinde üretime başlayan Bolu çimento yıllık üretim kapasitesi 4 milyon ton’dur. Bolu çimento sermayenin arttırılması için müzakere oluşturmuş ve %25 hissesini OYAK’a %16 hissesini Türkiye Çimento Sanayi’sine devretmiştir. Bolu çimentonun hisseleri satıldığı için 1992 senesinden sonra OYAK Grubuna geçmiştir. Şuan ki yönetim kurulu başkanı Celalettin Çağlar, Genel Müdür İbrahim KERETLİ tarafından yönetilmeye devam etmektedir.

Tesisler Bolu, Ankara ve Ereğli’de bulunmaktadır. Merkez tesis olan Bolu’da üretim yapan Bolu çimento Ankara ve Ereğli’de öğütme ve paketleme yapmaktadır. Ankara ve Ereğli’deki tesislerde 1 milyon ton kapasiteye sahip depolama sistemleri vardır. Bolu Çimento döner fırına atık yakma sistemi sektörünün ilk patentini alarak özelliğini korumaktadır. Ürünlerin kalitesi bir çok sertifika ve belgelerle kanıtlanmıştır. Bolu Çimento Türkiye’de ilk sülfatlara dayanıklı çimentoyu yapan firma olmuştur. Bolu çimento portland çimentosu, Cüruflu çimento, Apı kuyu Çimentosu, Sülfatlara dayanıklı portland çimento çeşitlerde çimentolar üretmektedir.

Bolu Çimento, Bolu Dağı Tüneli ve İstanbul Marmaray Tüp Geçit Projesi’ne çimento gönderen firmadır. Kaliteye ve insana değer veren kuruluş olan Bolu çimento 1994 senesinde ISO 9001 Kalite Yönetimi 2003 senesinde 14001 Çevre Yönetimi 2004 senesinde TS 18001 almış ve OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği sistemlerini kurmuş ve kullanan bir firmadır.

Bolu Çimento İletişim Bilgileri
Adres; Yuva Köyü Çimento Fabrikası yanı Sokak No:1 / BOLU

T:0 (374) 226 47 70 / 226 50 60
F:0 (374) 226 50 68 / 226 50 69
M:bilgi@bolucimento.com.tr

Bolu Çimento Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bolu Çimento firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bolu Çimento insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ