Bolu Arçelik Fabrikası İş Başvurusu

Arçelik firmasının Bolu şehrinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Bolu Arçelik Fabrikası, yakalamış olduğu üretim anlayışı sayesinde, uzun seneler boyunca bölgede hizmet vermeye devam etmektedir. Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektöründe üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet göstermekte olan Arçelik markası, yaklaşık 25.000 çalışanıyla başta Türkiye olmak üzere pek çok ülkeye ürün hizmeti sunmaktadır. Türkiye’ nin en geniş hizmet ağına sahip şirketi olan Arçelik A.Ş’ ye bağlı olan Bolur Arçelik Fabrikası’ da beyaz eşya, ankastre setler ve Led Televizyonlar gibi sayısız teknolojik ürünü kaliteli personeller eşliğinde üretmektedir. Bu üretim aşamasında % 100 başarı ve kusursuzluk ilkeleriyle adım atmakta olan Bolu Arçelik Fabrikası, bu sayede de başarılarını her daim pekiştirmektedir.

Bolu Arçelik Fabrikası’ ndan yola çıkarak Arçelik A.Ş ‘ nin gerek ülke içi gerek ise yurt dışında sergilemiş olduğu genel hizmet kapsamında; 6 ülkede 15 üretim tesisi, 26 ülkede faaliyet gösteren satış ve pazarlama organizasyonu ve 130’ dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunulmaktadır. Fabrikanın bulunmuş olduğu bölgeye geniş iş olanakları sunmakta olan firmanın bu sayede de ülke içinde ki var olan istidham açıklarını kapama konusunda büyük katkılar sağladığını söyleyebiliriz. Bu katkılarla birlikte Bolu Arçelik Fabrikası’ da hem Bolu şehri hem de Türkiye için büyük önem taşımaktadır.

Arçelik Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Yukarı Soku Köyü 14300 Deliklitaş Mevkii Bolu

Telefon: (0212) 314 34 34
Faks: (0212) 314 34 82
Email: kurumsal@arcelik.com

Arçelik Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Arçelik Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. Arçelik Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ