Bölge Hastanesi İş Başvurusu

Bölge hastanesi üç ayrı merkezde sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yürütmektedir. Bunlardan biri olan ve 1993 yılında açılan Maltepe Bölge Hastanesi, 50 yatak-11 yoğun bakım yatağı-2 adet acil gözlem yatağı ile hizmet vermektedir. Tüm branşlarda 24 polikliniği bulunmaktadır. Bunlara ek olarak Maltepe Bölge Hastanesinde tam donanımlı ve teknolojik yapıda 2 ameliyathane ve 2 doğumhanesi bulunmaktadır. Kaliteli bir şekilde sağlık hizmetinin verilebilmesi için, en iyi uzman personellerde sürekli olarak görev almaktadır.

Bölge hastanesinin bir diğeri de, Sancaktepe Bölge Hastanesidir. 2001 yılında açılmış ve 36 yatak kapasitesine sahiptir. 2 ameliyathanesi bulunmaktadır ve 7 yoğun bakım yatakları mevcuttur. Bölgenin en yoğun çalışma merkezi olarak tüm dallarda bir faaliyet söz konusudur. 24 saat açık bir acil bölümü bulunmaktadır.

Bölge hastanelerin 3.sü konumunda bulunan Pendik Bölge Hastanesinin de, 15 tanesi süit olmak üzere, 100 hasta odası bulunmaktadır. Ayrıca, 23 yatağa sahip yoğun bakım üniteleri, 6 tane acil gözlem yatakları yer almaktadır. Tüm donanımlara sahip olarak 2 doğumhane ve 4 ameliyathane bulunmaktadır. Ayrıca teknolojik ve modern bir Anjiyografi ünitesi yer almaktadır.

Modern, teknolojik ve en iyi sağlık personellerini barındıran Bölge Hastanesi, sağlık unsurlarında birçok hedefi bulunmaktadır. Vermiş olduğu sağlık hizmetindeki kalitede, plastik cerrahi, nöroloji, kalp ve damar cerrahisi, ortopedi gibi alanlarda da başarılı bir sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Bölge Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Doğu Mah. Nevbahar Sokak No:2 Pendik – İSTANBUL

Telefon: 0216 585 32 00
Fax :0216 375 22 21

E-posta: info@bolgehastanesi.com

Bölge Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bölge Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bölge Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. zuhal akbaba dedi ki:

    Pendik bölge hastanesine başvurum neden değerlendirilmedi?

    Admin; Zuhal hanım, firma ile iletişime geçmenizi öneririz.

  2. özcan keser dedi ki:

    İş istiyorum, bu firma da çalışmak için nereye başvuru yapmam lazım.

BİR YORUM YAZ