Bolçi Çikolata İş Başvurusu

Bolçi Çikolata 2000 senesinde Bolu’da kurulmuş tescilli bir firmadır. Bolçi çikolatasının açılımı ise Bolu çikolatası anlamına gelmektedir. Fındık, Antep fıstığı, yer fıstığı, ceviz ve badem gibi kuruyemişlerden üretilen krokanların çikolata ile kaplanması ile oluşan bir lezzettir. Kendine has olan tadı ve gizli tarifi ile beğeniye sunulmuştur.

Bolçi Çikolata fikri ilk ortaya atılıdğında büyük risk sayılan ”Bolu’ya özgü bir marka oluşturma” hayali ile çıkılan yolda hedeflerine ulaşmış bir çikolata fabrikasıdır. Bolçi çikolata internet de sosyal medya da ve köşe yazarlarının sürekli değindiği ve övgü dolu sözlerle anlattığı ve aşk ile sahip çıktığı BOLÇİ ismi ve benzersiz tadı ile Bolu şehrine ”marka şehirleri” ayrıcalığını katmıştır. Bolçi metropollerdeki AVM’ler de,yöresel ürün pazarlarında, zincir mağazalarında seçkin kuruyemişçilerde satışa sunulmaktadır. Satış ağı her geçen gün büyümektedir.

Bolçi çikolata sektöründe başka hiç bir ürüne benzememektedir. Sadece çikolata değil tamamen özgün bir lezzettir. Bu yüzden dolayı 2000 senesinde üretimine başlayıp bir marka oluştuğu andan itibaren gerek isim gerek ürün olarak onlarca takliti ve yan firmaları türemiştir. Uygunsuz koşullarda üretilen kalite hijyen standartları olmayan Bolçi Çikolata’yı taklit eden firmalar tasarım ve sunum tekniklerini de kopyalamaya devam etmiştir. Bolçi çikolata’nın hedefi yurt içinde satış noktası ve bayii ağını arttırarak Türk tüketicisinin tamamına ulaşmayı sağlamaktır ve ihracatını arttırmaktadır.

Bolçi Çikolata İletişim Bilgileri
Adres; İ.Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı No: 4/A Bolu

Bolçi Çikolata Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bolçi Çikolata firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bolçi Çikolata insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsa özmerd dedi ki:

    Bolu organize sanayideki fabrikanızda işe başlamaşlamak istiyorum işçi alımnız ne zaman onu öğrenmek istiyorum

BİR YORUM YAZ