Bolca Mantı İş Başvurusu

Bolca Mantı 1998 senesinde Edirne’de kurulmuştur. Mantı ve erişte üretimi bu devasa serüvene başlamıştır. İlk kurulduğu zaman küçük bir fabrikada üretim yapan Bolca firması çağın gereksinimi ve Avrupa standartlarında üretim yaparak bugün 10.000 m2 kapalı alana sahip tam otomatik sistem ile çalışan ve el değmeden üretilen Bolca mantı gerek kalite açısından gerek üretim kapasitesi açısından Türkiye’nin en büyük üreticisi halini almış ve üretimini son hızda devam ettirmektedir.

Mantı ve erişte ile başlayan Bolca mantı şuanda yufka börek çeşitleri ve milföy hamuru kuskus, sigara böreği, etsiz mantı gibi ürünlerle yelpazesini geliştirmiş Türkiye’nin pek çok bölgesinde bayiliği olan Bolca Mantı böylece ürünlerini müşterilerine sunabilmektedir ve yurt dışına gönderim yapan Bolca Mantı yurt dışında da hizmet vermeye devam etmektedir. Bolca Mantı TSE tarafından ISO 9001 ve ISO 22000 belgelerini almaya hak kazanmıştır.. Bolca mantı basında da çok konuşulmaktadır. Bunun sebebini ise üretilen ürünlerin kalitesi ve lezzetinin sebebiyetinden oluşturulmuş bir şeydir.

Bolca Mantı müşterilerinin sağlığı için mikrobiyolojik ve fiziksel ve kimyasal spesifikasyonlara uygun üretim yapmaktadır. Amaçları üretilen ürünün kalitesinden alt kademeden üst kademeye herkesin sorumlu olduğunu benimsemiştir böylece personellerine takım ruhunu aşılayarak daha kaliteli ürünler üretmelerini sağlamıştır ve üretim yaptıkları ürün çeşitlerini müşterilerin duyguları görüşleri ve önerilerini dikkate alarak yönlendirilmektedir.

Bolca Mantı İletişim Bilgileri
Adres; Karadeniz Mahallesi, Şehit Filiz Okandan Cad. No: 8 Tekirdağ

Bolca Mantı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bolca Mantı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bolca Mantı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Fahriye dedi ki:

    Iş başvurusunda bulunmak istiyom lutfen geri dönüş yaparmisiniz

  2. nursen dedi ki:

    İş başvurusu, yapmak istiyorum, fakat sitede bir hata var yönlendirme yapıyor. Ve bir türlü başaramadı. Başvuru başka nasıl yapabilirim, şahsen yada telefon la iletişim kurabilir miyim. Bu hususta geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

BİR YORUM YAZ