Bolca Hindi İş Başvurusu

Bolca hindi ilk sektörü yem fabrikası olarak belirlenmiştir. 1980 senesinde açılan bu firma ilk kurulduğu yıllarda üretim kapasitesi saatte 5 ton iken 1989 senesinde üretimini saatte 20 tona çıkarmıştır ve ek bina destekleri ile üretimine devam etmiştir. 1990 lı yıllarda tavukçuluk sektöründeki gelişme ile beraber firmasına yeni bir iş kolu seçimi yapılması fikri ortaya atılmıştır. Bolca hindi kurucusu Şerafettin Erbayram dört yıllık yurt dışı etütleri sonrasında Bolu yem sanayisi altına 1995 senesinde Bolca Hindi’yi kurmuştur. Bolca Hindi Türkiye’de Kaliforniya cinsi beyaz hindi üretimini yapan ilk firma olmasıdır.

Bolca Hindi ilk kurulduğu yıllarda Ankara Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi kuluçka ve kümeslerini kiralık olarak kullanmış ve 1999 yılında Bolu’da yıllık üretim kapasitesi 1,800,000 civciv olan kendi kuluçkahanesini kurmuştur. Bolca Hindi zaman içerisinde kurumsallaşarak 2003 yılında TS EN ISO 9001: 2000 belgesini almaya hak kazanmıştır. 2008 yılı başında TS EN ISO 22000 Gıda güvenliği Yönetim Sistemi belgesini de bünyesine katmıştır. Devamlı artan kapasitesi olan bu firmanın 2006 yılında saatlik 1200 kesim gerçekleştirme başlamış henüz Avrupa’nın dahi kullanmaya başlamadığı teknolojik kesimhanesinde üretimini devam ettirmektedir. Bolca Hindi but ürünleri, bütün ve yarım hindiler, göğüs ürünleri, ileri işlenmiş ürünler, kanat ürünler,sakatat grubu ürünler ve diğer ürünler olmak üzere üretimini halen büyük titizlikle devam ettirmektedirler.

Bolca Hindi İletişim Bilgileri
Adres; Küçük San. Sit. Yayla Sk. Daire: 44, Aşağısoku/Sanayi, Merkez, Bolu

Tel: +90 374 215 2482

E-posta: bolukalite@bolcahindi.com.tr

Bolca Hindi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bolca Hindi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bolca Hindi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ