Böhler İş Başvurusu

Yüz yılı aşan bir deneyimle Böhler, kaliteyi en iyi şekilde yansıtan bir hizmeti sunmaktadır. Çeliğin en büyük üreticilerinden biri olan Böhler, Ar-Ge, kalite kontrol ve birçok büyük yatırımlarıyla, kaliteyi müşterilerine en iyi şekilde sağlamaktadır. Bu sayede üretmiş olduğu çelik ve geçmiş tarihinden beri sürekli bir pazar payının yüksek olması gibi etmenlerle de memnuiyet tam bir şekilde sağlanabilmiştir.

Felsefe standardı olarak Böhler, müşterilerine kaliteyi doğru bir şekilde verebilmeyi, her zaman için en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle çalışma prensibinde verdiği hizmette, gelişmiş yapıları en iyi şekilde sunmaktadır. Müşterilerin beklentilerine uygun olarak geliştirmiş olduğu çalışmalarıyla, pazar payını sürekli arttırmaktadır.

Böhler, üretim kapasitesini ve pazar payını arttırabilmek amacıyla, son teknolojinin izlerini kullanmaktadır. Bu teknoloji özel çeliklerin pazar ihtiyacını karşılayabilme anlamında da önemli bir yapıya sahiptir. Bunun için toz metalürjisi ve vakum indüksiyon ergitme tesislerini kurmuştur. Bu sayede en iyi çelik üretimini, herhangi bir sorun oluşmayacak bir şekilde kaliteli bir esas ile sağlamaktadır.

Türkiye pazarında ise Böhler’in değeri oldukça büyüktür. Bu pazarın öneminin ve değerinin büyük olmasının nedeni, Böhlerin Türkiye’de yüksek hız çelikleri ve özel çelikler konusunda önemli tedarikçilerinden bir tanesi olmasıdır. Bu nedenle Türkiye’de oldukça yoğun bir pazar payına ve satışına sahip olan Böhler, kaliteli hizmet anlayışını özel üretim teknolojik sistemlerle sağlamaktadır.

Böhler İletişim Bilgileri
Adres; TOSB (Taysad OSB) 4. Cadde No: 7 41420 Çayırova/Kocaeli

Böhler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Böhler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Böhler insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ