Bodrum Ticaret Odası İş Başvurusu

1977 yılındaki ilk kuruluşunu toplamda 30 küsur üye ile gerçekleştirmekte olan Bodrum Ticaret Odası; günümüzde 6225 üye ile hizmet hayatını sürdürmeyi başarıyla devam ettirmektedir. 1980 yılında Adalet Bakanlığından almış olduğu izinle birliti Ticaret Sicil Memurluğu odasını bünyesine katmış olan Bodum Ticaret Odası, o zamanlardan günümüze dek geçen süre içerisinde de birbirinden farlı ve bir o kadar da kaliteli hizmet anlayışıyla her daim gelişmeyi kendisine ilke edinmiştir. Kurulmuş olduğu süre içerisinde toplamda tam beş Yönetim Kurulu Başkanı değiştirmiş olan Bodrum Ticaret Odasının son dönemlerde yapmış olduğu çalışmalarda bir hayli dikkat çekmektedir. Özellikle de yapmış olduğu atılımlarla 2006 yılında ISO 9001 – 2000 Kalite belgesinin sahibi olan Bodrum Ticaret Odası, 2007 yılında da Türk Loydu Vakfı tarafından Aktedite Oda Ünvanını almayı hak kazanmıştır.

Kurulmuş olduğu günden bu yana birbirinden farklı ve bir o kadar da kaliteli bir hizmet anlayışı ile adımlar atmakta olan Bodrum Ticaret Odasının vermiş olduğu hizmetler arasında; Ticari İşlemi Hizmetleri, Tasdik İşlemi Hizmetleri, Tecil İşlemi Hizmetleri, K belgeleri, Odyo 4 ve Udyo 4 Mesleki, Yeterlilik Belgesi, Sigorta Acenteleri ve Ekspresleri İşlemleri ve Burs Hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu hizmet kapsamı altında da, bulunmuş olduğu bölge insanlarına sağlam bir istidham olanağı sağlayan Bodrum Ticaret Odası, bu sayede de Bodrum’ un gözde kurumlarından biri olmayı başarmaktadır.

Bodrum Ticaret Odası İletişim Bilgileri
Adres; Yokuşbaşı Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. BODRUM / MUĞLA

Bodrum Ticaret Odası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bodrum Ticaret Odasında kariyer yapabilirsiniz. Bodrum Ticaret Odası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ