Bodrum Ted Koleji İş Başvurusu

Bodrum kentinin en köklü eğitim kurumlarından biri olan Bodrum Ted Koleji, Ana sınıfından başlayarak üniversiteye kadar sürecek olan uzun eğitim yolunda, kaliteli hizmeti ve uzman personelleriyle uzun seneler boyunca mevcut hizmetini sıkıntısız bir şekilde sürdürmektedir. Sahip olduğu nitelikli eğitim programları ve çağdaş öğretim kadrosu sayesinde başarıya ulaşılacak olan yolları emin adımlarla kat etmemizi sağlayan Bodrum Ted Koleji, 87 yılı aşkın köklü eğitim geçmişi sayesinde öğrencilerine tüm hayatları boyunca yön vermeyi amaçlamaktadır. Öyle ki, bu amaç doğrultusunda da bünyesinde bulundurmuş olduğu mevcut hedeflerle evrensel değerler eş zamanlı bir şekilde harmanlamaktadır.

Bodrum Ted Koleji farklı kültürlerle şekillendirmiş olduğu kaliteli eğitim kadrosu ve uzman rehberlik bölümleri ile, bünyesine katılmış olan her öğrenciyi yaşamları boyunca sağlam adımlar atacak başarılı bir birey haline dönüştürmeyi hedeflemektedir. Bu hedef dahilinde ise kolejin sunmuş olduğu avantajlar;
Üniversiteye hazırlık aşamasına kadar olan süreçte sağlam bir alt yapı olanağı hazırlamak. Kurumuna katılan öğrencilerin sosyalleşmesi adına birbirinden farklı aktiviteler ve kültürel faaliyetlere katılımını sağlamak. Gerek bünyesinde çalıştırmış olduğu personeller, gerek ise kurumuna kayıt olan bireylere ödeme konusunda oldukça uygun ve olumlu politikalar izlemek.

Tüm bu olumlu getirilerle birlikte, Bodrum Ted Koleji’ nin mevcut bölgenin sahip olduğu fiziki konumunu da göz önünde bulundurarak daha sağlam adımlar atarak eğitim faaliyetlerini sürdürmekte olduğunu ve personel seçimini de bu faaliyetler ilkesi dahilinde gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz.

Bodrum Ted Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Ortakent Mahallesi, Kolej Caddesi No: 20 BODRUM / MUĞLA

Bodrum Ted Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bodrum Ted Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bodrum Ted Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ