Bodrum Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Bodrum kentinin gerek sahip olduğu fiziki konum, gerek ise sene içerisinde aktardığı kültürel değerler göz önüne alındığında, Bodrum Devlet Hastanesi ayrıca bir önem taşımaktadır. Nitekim, gerek bölgenin yerli halkı, gerek ise yerli – yabancı turistlerin sağlığı açısından önemli bir görev üstlenmekte olan hastanenin bünyesi, bu sayede de, insanların sağlıklı hayatlarına yeniden kavuşabilmeleri adına titiz bir özveri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bu özveri dahilinde ise, sağlam bir teknik kadro oluşturmakta olan Bodrum Devlet Hastanesi, idari personelinden tutup da sağlık ekibinin profesyonelliğine kadar pek çok açıdan kusursuzca hizmet vermektedir. Bu kusursuzluğun yanı sıra, hastaların derdini sonuna kadar dinleyen bir anlayışı içerisinde barındıran Bodrum Devlet Hastanesi yönetimi, bu sayede de, diğer devlet hastanesinin aksine, halk tarafından daha fazla tercih edilmektedir.

Bodrum Devlet Hastanesi hastalarına sunmuş olduğu hizmetler içerisinde; 24 saat açık ve aktif bir şekilde hizmet veren acil servisi, İbadethane, Geniş bir lokanta ile kafeterya, 7 / 24 hizmet veren müşteri hizmetleri ve İnsan kaynakları yönetimi bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, bölge halkına sağlamış olduğu geniş istidham olanakları sayesinde ekonomik bir öneme de sahip olan hastane de, pek çok görevli personel sigortalı bir şekilde, birbirinden farklı imkanlar dahilinde çalıştırılmaktadır. Bodrum Devlet Hastanesi’ nin bölgeye sağlamış olduğu yararlar sayesinde, hastaneye muayaneye gelen pek çok insan, memnun bir şekilde ayrılmaktadır.

Bodrum Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Elmadağ Caddesi / BODRUM / MUĞLA

Tel      : 0 (252) 313 14 20
0 (252) 313 14 21

e-mail: bodrumdh.evrak@saglik.gov.tr

Bodrum Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Bodrum Devlet Hastanesi, bünyesi içerisine alacağı personelleri Kpss benzeri sınav sonuçlarına göre belirlemektedir. Yapılacak olan memur alımları ihtiyaca göre yapılır. İnsan kaynakları sayfası üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bodrum Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ÖYKÜ dedi ki:

    Saglık Meslek Lİisesi hemşirelik bölümü mezunuyum.İş arıyorum.

  2. tugba dedi ki:

    benimde tıbbi sekreterlik sertifikam var

  3. Berna Kahveci dedi ki:

    kamu yönetimi bölümünü 4 üzerinden 3.44 ile bitirdim.ingilizce ve bilgisayar sertifikalarım var (iyi derecede biliyorum).b sınıfı ehliyetim var .ilginize arz ederim

BİR YORUM YAZ