Bodrum Acıbadem Hastanesi İş Başvurusu

Acıbadem Hastaneler zincirinin belki de en önemli halkalarından birini oluşturan Bodrum Acıbadem Hastanesi, 2012 yılından bu yana sağlamış olduğu kaliteli hizmet politikası sayesinde her daim yerli ve yabancı turistin yanında olmaktadır. Genel konumlu bir hastane olarak hizmet vermeyi sürdürmekte olan Bodrum Acıbadem Hastanesi çevresinde yaşayan insanların yanı sıra, tatil maksatlı Bodrum’ a gelen pek çok turiste de birbirinden kaliteli sağlık hizmetleri vermeyi saplamaktadır. Bu hizmetler dahilinde de Bodrum’ un mükemmel yapısına uygun bir mimariyle şekillenmiş olan hastanenin yaklaşık 22.000 metre karelik bir kapalı alana sahip olduğunu söyleyebiliriz. Gün ışığından olabildiğince yararlanılabilecek bir şekilde tasarlanmış olan iç mimarisi sayesinde hastaların bir an önce iyileşebilmeleri adına mükemmel bir atmosfer oluşturan hastanede, gerek idari yönetim gerek ise sağlık personellerinin uzman ve özverili tutumları sayesinde mükemmel bir hizmet anlayışı uygulanmaktadır.

Bahçesi, çocuklar için özel alanları ve hasta yakınlarının daha rahat edebilmeleri için geniş bir bekleme odasına sahip olan Bodrum Acıbadem Hastanesinin diğer bölümlerinde ise; Online ve telefonla randevu alma hizmeti, İbadethane, 7 / 24 müşteri hizmetleri danışma hattı, Geniş bir kafeterya, Kuaför, Otopark ve Helikopter alanları mevcuttur. Tanınmış olan bu fırsatlar dahilinde hem sağlık hem de ekonomik açıdan bölgeye büyük fırsatlar sunmakta olan Bodrum Acıbadem Hastanesi, bu sayede de kalitesini her daim gözler önüne sermeyi başarmaktadır.

Bodrum Acıbadem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ortakent Mahallesi, Gölbaşı Sokak, No: 11 48420 Bodrum – Muğla

Telefon: +90 216 544 3800

Bodrum Acıbadem Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bodrum Acıbadem Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bodrum Acıbadem Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Arzu Büyüksürücü dedi ki:

    Hastanenizde hemşire olarak çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ