Bobbi Brown İş Başvurusu

Bobbi hiç bir kar amacı gütmeden Pretty Powerful kampanyası başlatan Bobbi kadınları ve genç kızları eğitim ile güçlendiren kampanyayı 2013 senesinde başlattı. Markanın kuruluşundan 20 yıl sonra kadınların stillerini ve görünüşlerini vurgulamaya devam etti. 2010 da ” bütün bayanlar makyajsız da güzeldirler, fakat doğru makyajla güzelliklerini ön plana çıkarabilir” düşüncesinden ilham alarak kampanya çıkarttı. Bobbi Brown Kozmetik bir bayan tarafından yaratılan ilk makyaj markasıdır. Bobbi 60 dan fazla devlette varlığını sürdürür ve büyük AVM’lerde satışa sunulmaktadır.

Bobbi on ruj rengini 1991’de New York Bergdorf Googman’da lanse ettiğinde başarıya ulaştı. Doğal görünüm tutkusu her zaman daha önemli olan Bobbi aşırı makyajdan her zaman uzak durdu. Bobbi piyasada doğal renkler olmadığı için kendi renklerini yapmaya karar verip bir tane kimyager ile çalışmaya başladı. 10 renk yapan Bobbi hemen ardından 9 renk daha üreterek ürün çeşidini genişletti.

Bobbi tarihinde 1980 senesinde Emerson College’den makyaj diploması alan Bobbi makyaj artisti olarak çalışmak için New York şehrine gitmiştir. 1981 senesinde Bobbi ilk çekimini Glamour ile gerçekleştirir. 1987 Bobbi ilk Vogue kapağı çekimi için fotoğraf sanatçısı olan Patrcik Demarchelier ve süper model Naomi ile bir ataya gelir 1990 senesinde ise bir kimyager ile yaptığı proje işinde Bobbi 10 adet ruh rengini tekrar yaratır.

Bobbi Brown İletişim Bilgileri
Adres; Palladıum A. V. Mah. Halk Cad. Palladıum Avm K2 N279 Kat Yatağı Ataşehir, İstanbul

Bobbi Brown Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bobbi Brown firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bobbi Brown insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ