BNP Paribas İş Başvurusu

BNP Paribas Cardif, dünyanın en gelişmiş bankalarından biri olan BNP Paribas’ın sigorta işlemlerini düzenleyen birimdir. Koruma ve tasarruf ürünleri vasıtasıyla insanı ve insani değerleri koruyarak, geleceklerini teminat altında tutmaktadır. 10.000’ i aşkın çalışanı ile birçok ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas Cardif, 2013 yılında çok yüksek primler üretmiştir. BNP Paribas Cardif, Avrupa, Latin Amerika ve Asya’da güçlü bir pazara sahip olan, tasarruf çözümleri ile bireylerin tasarruflarını büyütmesine ve emeklilik yapmasına imkan sağlamaktadır. Koruma alanında kredi sigortacılığında uzmanlık sağlamış BNP Paribas Cardif, bu anlamda ürün çeşitliliğini genişletme amacı ile dünya ekonomisindeki yenilikleri en iyi şekilde takip etmektedir. İçinde bulundurduğu koruma ürünleri ile bireyleri teminat altına alarak bütçe ve gelir için güvence sağlamaktadır. BNP Paribas Cardif ürünlerini iyi bir şekilde geliştirmek ve dağıtmak için Bireysel Bankacılık, İş Ortaklıkları ve Dijital Acente şeklinde 3 ayrı kanaldan hizmet vermektedir.

Bireysel Bankacılık, BNP Paribas bireysel banka ağları vasıtasıyla ürünlerin dağıtımını yönetir. BNP Paribas Cardif sigorta açısından küresel mükemmellik standartlarında olmayı hedeflemektedir. Bankalar, kredi firmaları, otomobil imalatçılarının finansman işleri ve perakende franchiseları dahil olmakla birlikte tüm dünyada ileri gelen ortaklarla çalışmaktadır.

Bu kanal, aynı zamanda iş ortaklarının yayılma stratejilerinde de en önemli unsur olan BNP Paribas Cardif’in dijital uzmanlığını ve bunun yanı sıra sigorta brokerları ile BNP Paribas Cardif arasında yapılan iş şeklini sağlamlaştırmaktadır. Belçika, Hollanda ve Birleşik Krallıkta kullanılan stratejik bir kanaldır.

BNP Paribas İletişim Bilgileri
Adres; Meclis-i Mebusan Caddesi No: 57 34427 Fındıklı/İstanbul

BNP Paribas Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BNP Paribas firmasında kariyer yapabilirsiniz. BNP Paribas insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ