BN Telekom İş Başvurusu

Telekomünikasyon sektöründe deneyimli girişimciler tarafından kurulan BN Telekom, yenilikçi yapısı ve tecrübesiyle dikkat çekmektedir. Kendi alanında en üstün hizmet ve kaliteyi garantileyen BN Telekom, yüksek büyüme oranlarını hedefliyor. Sektöründe lider ve müşterilerine yenilikçi hizmetler sunmayı hedefleyen BN Telekom, Telekomünikasyon piyasasında yeni pazarlar oluşturmak istiyor.

BN Telekom’un Hedefleri; Bilgi tedarikleri konusunda yeni ürünlerin ve hizmetlerin geliştirilmesi, Sektörde yeni pazarlar oluşturmak, Büyük iletişim projelerinde aktif olarak yer almak, Stratejik iş birlikleri gerçekleştirmek, Yüksek büyüme oranları elde etmek. Dürüst ticaret ilkesiyle faaliyet gösteren BN Telekom Haberleşme (Ltd. Şti), Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından rehberlik hizmeti vermek konusunda yetkilendirilmiştir.

118 80 ve 118 80 bilinmeyen numaralar, UYAP veri tabanı ile hukuk ve ceza davaları sorgulama hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin yeni bilinmeyen numaralar servisi olan BN Telekom ve Haberleşme, hem sabit hem de GSM hatlarından aranabilen, hem sabit hem de GSM numaraları hakkında sorgulama yapabileceğiniz hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin ilk bilinmeyen numaralar servisi olan BN Telekom Haberleşme, Ocak 2010 yılından itibaren ülkemizde hizmet vermektedir. BN Telekom uzmanlaşmış yapısı ile, öncü hizmetleri, bütünleşmiş çözümleri, katma değerli iletişim hizmetlerini sabit hatlar ve cep telefonu hatları, İnternet ve IPTV ağları vb. alternatif iletişim kanalları vasıtasıyla sağlamayı en iyi ve en doğru şekli ile bilmektedir.

BN Telekom İletişim Bilgileri
Adres; BN Telekom Haberleşme Tic. A.Ş. Çamlık sokak No:9 Beşyol / Sefaköy – İstanbul

BN Telekom Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BN Telekom firmasında kariyer yapabilirsiniz. BN Telekom insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. pervin dedi ki:

  İş başvurusunda bulunmak istiyorum.

 2. pervin dedi ki:

  iş başvurusunda bulunmak istiyorum

 3. ASİYE BALAMAN dedi ki:

  Merhabalar, ben TELEKOM bünyesinde daha önce çalışmış olup, tekrar sizinle çalışmak istemekten mutluluk duyarım.
  Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
  İyi Çalışmalar.

BİR YORUM YAZ