BMW İş Başvurusu

BMW markası 1916 yılında kurulmuştur. Köklü bir geçmişe sahip olan yapısıyla kısa zamanda bir dünya markası haline gelerek, sektörün en iyi pazar paylarına sahip bir marka olmaktadır. Ayrıca birçok önemli markalarında gelişmesine ve oluşmasına yardımcı olarak dünya markası haline gelen Rolls-Royce ve Mini’ninde sahibi olmaktadır.

1913 yılında Almanya’nın Münih kentinde kurulan BMW şirketi, hedeflerini gerçekleştirebilmek için adım adım sürekli olarak ilerlemiştir. Uluslararası başarıları sürekli olarak kaydederek, en iyi teknolojileri ve araştırmaları günün gereksinimlerine uygun olarak kullanmıştır. Araştırmaların neticesi dönemin her zaman ilgi çekici tasarımları ve motor gücünün performansı ile, dünyada üzerinde en çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

BMW geçmiş tarihte sürekli olarak izler bırakan bir yapıya sahiptir. Özellikle Birinci dünya savaşından sonra motosiklet üretimlerine başlamasıyla, 1923 yılında ilk başarılı bir sonuç alınabilmiştir. Bu dönemlerdeki motorun modeli ise, BMW R32’dir.

BMW şirketi 1913 yılında Kral Friedrich Rapp tarafından kurulmuş ve temeli atılmıştır. Araç üretimini ise ilk kez 1928 yılında başlamıştır. Satın almış olduğu, Fahrzeugtechnik Eizenach A. Ş otomobil şirketinin hemen arkasından gerekli araç üretiminede başlamıştır. Geçmişten bugüne kadar, her zaman moda olan ve günün özgün havasını yakalayan üretimleriyle, BMW markası, günümüze halen daha stilini, havasını ve kalitesini en etkili bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

BMW İletişim Bilgileri
Adres; Firuzköy Bulvarı No: 21 34320 Avcılar / İstanbul

BMW Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BMW firmasında kariyer yapabilirsiniz. BMW insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ferdi dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin suanda mercedez-benzde calisiyorum bmw de calismak istiyorum idare isler elemaniyim

 2. HURSUT TUNA dedi ki:

  Merhaba dünya devleri arasında yer alan BMW ANKARA servisinde satış temsilcisi olarak çalışmak istiyorum. Yaklaşık olarak 7 yıldır çağrı merkezi müşteri temsilcisi tecrübem bulunmakta Türk Telekom, Turkcell, THY gibi Dev gruplar da çalıştım.

 3. tuncay dedi ki:

  Bulgaristandan selamlar, ismim Tuncay. Kendime Almanya’da iş arıyorum, ihtiyacınız varsa sevinirim. Bana e-postadan ulaşabilirsiniz, teşekkürler.

 4. umut dedi ki:

  Yaklaşık 9 yıldır oto elektrikçisi olarak sanayilerde çalıştım. Her türlü araç hakkında bilgim var. Ve yaklaşık 4 sene önce kalfalık belgemi aldım açık lise okuyorum ve acil işe ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZ