BMC İş Başvurusu

Türkiye’nin önemi bir askeri ve ticari araç üretici olan BMC, dünya markası olma yolunda her zaman bir adım daha ileriye gitmektedir. BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak 50 yıllık bir hizmeti ile, Türkiye’de en çok tercih edilen önemli markalardan bir tanesi olmuştur. Markasının güveni, araçlarının uzun ömürlü olması ve geniş pazar payında müşterilerini memnun etmesi, tercih edilmesindeki sebepleri ortaya koymaktadır.

Türk ve Katar ortaklığı ile sürdürülen bu hizmet, her geçen gün biraz daha büyümektedir. Çok uluslu bir yapı ile Türkiye için üretmiş olduğu araçları, ticari ve askeri alanda birçok ihtiyacı en iyi şekilde sağlamaktadır.

BMC Türkiye ekonomisine yaklaşık olarak 10 milyar dolar katma değeri sağlamaktadır. Ayrıca, İzmir ilinde 200 bin metrekare alanda, 700’ün üzerinde, yedek parça, motor, araç ve döküm parçaları üretimini gerçekleştirmektedir.

İhracat konusunda da oldukça gelişmiş bir marka olan BMC Avrupa Birliği üye ülkelere ve yaklaşık 80 ülkeye satış gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin üretin gücü olarak BMC en iyi kalite standardı, Ar-Ge ve gerekli üretim niteliklerine sahip olarak son teknolojiyi en modernize bir şekilde kullanmaktadır. Bunun neticesinde müşterilerin her zaman için memnun kalacakları bir hizmet verilmektedir. 12 mayıs 1964 yılından bugüne kadar BMC 1966’daki ilk TM kamyon serisi üretiminde günümüze kadar sürekli olarak gelişmiş ve büyümüştür.

BMC İletişim Bilgileri
Adres; Oruç Reis Mahallesi Tem Otoyolu Atış Alanı Mevkii Tekstilkent Caddesi No:12 Koza Plaza A Blok 4.Kat No: 1004 Esenler, İstanbul

Telefon:

+90 (212) 438 04 30

BMC Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BMC firmasında kariyer yapabilirsiniz. BMC insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ