BM Holding İş Başvurusu

BM holding büyük yatırımlar aracılığı ile 1972 yılından beri önemli gelişmeler kaydetmiştir. 1972 yılında inşaat sektörüne yapmış olduğu yatırımlardan ve 1986’daki enerji üretiminden 2009 tarım alanındaki yatırımlarına kadar çeşitli etkilerde rol oynamıştır.

BM Holding, önemli bir kurumsal çalışmalar bakımından büyü başarılara imza atmıştır. Bunun yanında en iyi Ar-Ge çalışmaları ve kalite esasları bir araya getirilerek olumlu neticeler elde edilmiştir. BM Holding’in Türkiye’ye sağladığı avantajlarda oldukça fazladır. Bu avantajların ilki Türkiye’nin en yüksek barajının yapılmasıdır. Ayrıca ilk lastik Dolusavak, Hidroelektrik Enerji Santrali, Yüksek Entalpili jeotermal saha buluşları ve biyo-enerji gibi tesisleriyle önemi başarılara imza atmıştır.

Ar Ge çalışmalarıyla da dikkatleri epey bir üstüne çeken ve başarılı işlere imza atan BM Holding birçok projenin geliştirilmesinde de önemli bir rol oynamıştır. Bataklık üzerine inşa edilen Büyükçekmece barajı, bataklıkta inşa edilen ilk barajı unvanına sahip olmuştur. Ayrıca İlk Yap İşlet Devret Hidroelektrik santralinden, jeotermalde ilk karotlu sondaj, ilk CSP güneş-jeotermal hibrid enerji üretimi gibi unsurlar yapılan çalışmaların önemini ve kalitesini vurgulamaktadır. Bu nedenle kaliteli bir şekilde ele alınan tüm değerler, başarılı unsurların tek bir çatı altında toplayabilmesini sağlamıştır. Kaliteli bir yapı, işleyiş, sistem ve gereksinimlerde bu sayede gerekli çalışmalarının sonucunu belirlemiştir. BM Holding ayrıca sosyal sorumluluk bilincinin de farkında olarak, gerekli tüm çalışmaları sürdürmektedir.

BM Holding İletişim Bilgileri
Adres; Mustafa Kemal Mahallesi 2141. Sokak No:3 06510 Söğütözü / Ankara

T     : +90 (312) 286 53 53
F     : +90 (312) 286 53 81
E   : contact@bmmuh.com.tr

BM Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda BM Holding’de kariyer yapabilirsiniz. BM Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sırrı. Çiloglu dedi ki:

    Daha.önce.zorlu.şirketinde.çalıştım. mert. Enerji.şirketinde.ve.trans.Atlantik. en.so.ise.Tpıc.anonim.şirketinde.çalıştım. .Toplam. 10.senedir.kuyu.tamamlamadan. çalıştım.cep.no.0543.248.51.20..teşekür. ederim

BİR YORUM YAZ