Bluechip İş Başvurusu

Bluechip 1995 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar 4000’den fazla proje üretmiştir. Kurumsal müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren şirket üç çatı altında toplanmaktadır. Bunlar : Creative Ajans, Creative Events ve Incentive Travel’dır. Şirket, kurumsal organizasyonlarınıza renk katarak tema ve içerik üretmektedir. Her etkinliğin yüksek standartlara sahip olması için elinden geleni yapan ekip, yenilikçi ve birbirinin tekrarı olmayan projelere imza atmayı sevmektedir.

Şirket olarak, kurumsal firmaların toplantıları yapılmaktadır. Aynı zamanda lansmanlar, kutlama törenleri ya da sosyal sorumluluk projelerinde şirketten yardım alabilirsiniz. Şirketin projelerde en çok önem verdiği iki şey var: Özgünlük ve yaratıcılık. Aynı zamanda müşterilerin özel günleri için çeşitli çalışmalar yapan şirket, yıl dönümleri, partiler, konsept kutlamalar ve festivaller için birbirinden farklı kutlamalar yapmakta ve hayellerinizin ötesini gerçekleştirmektedir.

Bluechip, başarının peşinden koşmayı bir gelenek hale getirmiştir. Bu sebeple yarattıkları her projeyi paylaşmak için yollarda olmayı göze almaktadır. Aynı zamanda şirket outgoing ve incoming hizmetleri vermektedir. Birçok yerde temsilci ofisleri de bulunan şirket sağlam bir altyapıya sahip olduğunu bu noktada da göstermektedir.

Şirket Yapı Kredi, Anadolu Efes, Samsung, Cheil, Mercedes Benz, Türkiye Finans Bankası ve Sahibinden.com gibi konusunda uzman ve bilinen firmalar ile çalışmaktadır. Şirketin önemli işleri arasında Afife Jale Tiyatro Ödülleri Töreni 2012 – 2013, Abdi İbrahim Ar-ge Açılış, Akbank İskoçya Gezisi gibi işler yer almaktadır.

Bluechip İletişim Bilgileri
Adres; Zambaklı Sok. No: 6 34330 3. Levent – İstanbul

Telefon: +90 212 317 33 00

Bluechip Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bluechip firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bluechip insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ