Blue Regency Hotel İş Başvurusu

Blue Regency Hotel İstnabul’un Bakırköy ilçesinde bulunan iş konaklamarında ağırlıklı olarak kullanılan bir oteldir. Cnr Expo Fuar Merkezi, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ve havaalanına sadece on dakika mesafede olması otelin genelde bu tür konaklamalarda tercih edilmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca Carousel, Capacity gibi modern alışveriş merkezlerine ve marinaya çok yakın mesafededir. Hipodrom beş dakika, tarihi yarımada otele on dakikalık mesafede yer almaktadır. Taksim meydanına ulaşmak isteyen misafirler on beş dakika içerisinde meydanda olabilir. Şehrin birçok ulaşım ağına yakın olan otel, bu anlamda misafirlere avantaj sağlamaktadır.

Anadolu yakasına ulaşmak isteyen misafirler deniz ulaşımını, tarihi yarımadaya çabuk ulaşmak isteyen misafirler de banliyö tren ulaşımını tercih edebilir. Ayrıca konuklar otobüs ya da metrobüs ile Tüyap Fuar Merkezi’ne gidebilir. Metro ağına yakın olan metro da otele yakın mesafede yer almaktadır.

Blue Regency Hotel standart single ya da double odaların haricinde bünyesinde farklı oda seçenekleri de bulundurmaktadır. Business Suite, Queen Room, Deluxe Room, Handicap Room, Family Room bu oda seçeneklerinden bir kısmıdır. Ayrıca otelde kına, nişan, düğün, toplantı, shower gibi organizasyonlar da yapılmaktadır. Kahvaltı Salonu, Garden Restaurant ve Blue Lounge seçeneklerini bulunan otelde istediğiniz yerde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Şık bir Wellness Center’ı bulunan otelin bu kısmında güne zinde başlayabilir, spor yapabilir, sauna ve havuzlardan faydalanabilirsiniz.

Blue Regency Hotel İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Cad. No:71 Bakırköy / İSTANBUL

 

Telefon: (0212) 444 25 83

Blue Regency Hotel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Blue Regency Hotel’de kariyer yapabilirsiniz. Blue Regency Hotel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ