Bls Makina İş Başvurusu

Bls Makina otuz yıldır demir çelik sektöründe hizmet vermektedir. Yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projelendirme işlemlerinde yer almıştır. Gerek imalat gerekse kuruluş açısından birçok projeye destek sağlamış, bizzat projelerin içinde bulunmuştur. Şirketin Gebze Dilovası’nda 3000 metrekare kapalı alanı bulunmaktadır. Şirket, kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteyi düşük maliyette çözümler üretmek konusunda istikrarı bir tutum sergilemektedir. Şirket bugün, anahtar teslim çözümlere varıncaya kadar birçok pazara hizmet vermektedir İstanbul ve Isparta’da 20.000 metrekare açık ve 9000 metrekare kapalı alanda üretim hizmeti vermektedir.

Bls Makina; Tav Fırınları, Çubuk Hadde Tesisleri, Hadde Redüktörleri ( yatak ve dikey ), Universal Hadde Tezgahları, Uç Baş Makaskarı, Finish Makası, Sıcak Dairesel Profil Tesisleri, Kütük Kesme Makasları, Öngerilmeli Hadde Tezgahı Robotları, Otomatik Paketleme Sistemi, Kardan Şaftlar gibi konularda hizmet vermekte ve bu ürünleri üretmektedir.

Kaliteden ödün vermeden, gerekli çalışmaları yapan ve çözüm ortaklarına göre davranan şirket, çalışanlarının huzuru ve iş güvenliğini de ön planda tutmaktadır. Gerekli kalite belgeleri ve iş güvenliği kurallarını uygulayan şirket, sürekli ilerleyen yenilikçi bir bakış açısı ile hareket etmektedir. Bu bakış açısı şirkete, olumlu anlamda kazanç sağlamaktadır. Zira şirket, zaman içerisinde büyüyen bir yapıya sahip olmuş, sektörün bayrak taşıyan isimleri arasında yerini korumuştur. Bundan sonraki süreçte de bu yönde çalışacağı belli olan şirketin sürekliliği geride kalacak nesillere de güç verecektir.

Bls Makina Mühendislik İletişim Bilgileri
Adres; Çerkeşli Organize Sanayi Bölgesi İmes-2 Caddesi No:6 Dilovası-KocaeliBls Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bls Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bls Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ