Bloksan İş Başvurusu

Bloksan 1923 yılında Turgutlu’da kurulmuştur. 1962 yılında makinalı tuğla üretimine Manisa / Turgutlu ilçesi Irlamaz Deresi mevkiinde başlamıştır. 1972 yılı itibari ile bugünkü İzmir Ankara asfaltı üzerinde bulunan modern tesise geçmiştir.

Şirket destekleyici Ar-ge çalışmalar yapmaktadır. Şirketin ürünleri Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Marmara Bölgesi’ne ve yurdun diğer kısımlarına pazarlanmaktadır. Şirketin pazarladığı ürünler arasında; dekoratif amaçlı tuğlalar, taşıyıcı duvar tuğlaları, sanayi boyaları için üretilen boya ve istenmeyen terasit yığmalar, Marsilya, granada ve oluklu kiremitler bulunmaktadır. Bunlar başlıca ürünler olarak geçse de birçok farklı ürün üretilmekte ve pazarlanmaktadır.
Bloksan, kalite anlayışından taviz vermeden 2000’li yıllarda yeni hedefler planlamaktadır. Toprak sanayisinde önemli bir yere sahip olan firma, 1964 yılında kurulan B.I.D. ( Business Interactive Direction ) Amerika 99 Altın Kalite Ödülü ve Paris’te Uluslararası 2001 BIT Dünya Kalite Ödülleri’ne layık görülmüştür. Böylece şirket, dünya çapında da kendini ispatlamıştır.

Şirket, sağlıklı ekonomik ürünler pazarlamayı ilke edinmiştir. Genelde alaturka kiremit üretimine önem veren şirket geçtiğimiz yıllarda, Libya, KKTC ve Suudi Arabistan gibi ülkelere de ürünlerini ihraç etmiştir.

Şirket çalışanlarına ve iş güvenliğine önem vermektedir. Bu konuda gerekli eğitimlerin alınmasına özen gösteren şirket, aynı zamanda çalışanları ve yöneticilerine bu konunun önemini benimseten konferanslar da düzenlemektedir. Şirket böylece, çalışanlarına ve iş güvenliğine verdiği önemi de kanıtlamaktadır.Bloksan İletişim Bilgileri
Adres; Koşukırı Mevki İzmir Asfaltı, Turgutlu, Manisa

Bloksan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bloksan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bloksan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ