Bkt Seramik İş Başvurusu

Bkt Seramik 2001 yılında Bilecik Pazaryeri’nde kurulmuştur. 480.000 metrekarelik bir arazide 55.000 metrekarelik bir kapalı alana sahiptir. Üretim tesisinde granit seramik, karo ve merdiven basamağı, süpürgelik, fileli dekor, bordür gibi ürünler üretilmektedir. Şirketin Eskişehir’de de bir seramik fabrikası bulunmaktadır. Bu seramik fabrikası da İnönü İlçesi Kümbet Mevkii’nde 150.000 metrekarelik bir arazide, 23.000 metrekarelik bir kapalı alan üzerine kurulmuştur.

Aynı zamanda Akgün Gorup çatısı altında olan şirketin Gediz’de de bir fabrikası bulunmaktadır. 2010 yılında kurulan bu fabrika, 14.000 metrekare kapalı alanda, 125.000 metrekare bir sahada Haziran aynı sene Haziran ayında üretime başlamıştır.

Bkt Seramik sosyal sorumluluklarının bilincinde bir şirkettir. Sürekli gelişime açık yapısı ve çevreye duyarlı, çevre ile uyumlu yapısı ile sağlık ve güvenlik risklerini de göz önünde bulundurarak önlemler alarak, tehlikeleri tamamen ortadan kaldıracak çalışmalara imza atmaya çalışmaktadır.

“Önce İnsan Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Koruma” felsefesinden hareket eden şirketi bu felsefeye göre çalışmalarını yapmaktadır. Kalite yönetimi konusundaki her faaliyetini kamuoyuna açık bir şekilde yapan şirket, bu davranışı ile ne kadar şeffaf bir politikaya sahip olduğunu da göstermektedir. Şirket, aynı zamanda oluşabilecek güvenlik ve çevresel riskleri önleyecek şekilde önlem almaktadır. Çalışanlarına maksimum düzeyde önem veren şirket, İş Güvenliği konusunda hassas davranmakta ve bu konuda verilen eğitimleri asla kaçırmamakta, ikinci plana atmamaktadır.Bkt Seramik İletişim Bilgileri
Adres; Akgün Plaza Küçükyalı Aydınevler Mahallesi Sanayi Caddesi No:26 Maltepe /İstanbul

Bkt Seramik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bkt Seramik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bkt Seramik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ